• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Abych to vysvetlila, ja to v ty praci jisty mam, uz jsem tam pracovala, vracim se z matersky. Jdu tam jen na kratkou schuzku, aby jsme si vyjansnili, jak konkretne bude nase spoluprace vypadat. Takze nemusim na nikoho delat dojem, proto to beru spis neformalne. Po trech letech matersky proste doma nic kancelarskyho nemam. Obleceni si nakoupim, ale tuhle schuzku jsme domluvili narychlo, tak si rikam, ze by to ve tmavych dzinech a sacku taky mozna slo..
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MIDORI: Stejne je budes do te prace potrepovat. A propo ba pohovoru si tam byla? V cem? (Ze ted nic nemas). Jinak alespon jedno spolecenske odeni by mel imho mit v satniku kazdy.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    LORAIN: jo, asi máte pravdu. Jsem se jen chtela vyhnout shaneni hadru na posledni chvili.. :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    MIDORI: A nešly by nějaké šaty? I slušné letní šaty a boty na podpatku vypadjí pořád líp než džíny.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: No, jestli jdeš do prostor, kde budeš pracovat, asi bych to džínama neřešila. Pokud se potkáváte někde v hospodě, je to asi jinak.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    LORAIN: tam se dziny nenosi, ani v patek.. Jde mi o to, jestli si mam narychlo neco poridit nebo jestli staci ty dziny. Beru to spis neformalne..
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MIDORI: Tak asi záleží na dress codu toho korporátu. V létě to ale, co vím, bývá leckde uvolněnější.

    Nicméně model džíny a sako se, mám pocit, velmi rozšiřuje. Poslední dobou tak chodí většina našich klientů. Až tak, že už na to přešel i můj šéf. Za mě obr šok! :-)
    SITH
    SITH --- ---
    MIDORI: pokud jde o pracovní schůzku a pokud jde o korporát kde mají dresscode a pokud nejsi IT co tam jde vyměnit klávesnici, tak bych volil oblek
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Je hodne blby jit na pracovni schuzku v dzinech? Tmave modry dziny, slusnejsi tricko, sako. Jdu do svoji budouci prace domluvit podminky, znam se s nima, neni to pohovor. Ale jedna se o korporat, kde je normalne dress code..
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Jonyho nevidim, ale predpokladam tisic a jednu vrstvu, motylka, klobouk, pumpky, vsechno sileny vzory.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    JONY: já osobně bych sundala motýlka

    moc nechápu, co chlapy pudí k tomu, aby takovou věc nosili.....třeba bys to mohl nějak vysvětlit....navíc mi přijde, že tenhle se k tomu ani nehodí. bez něj by to bylo super....
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty šediny tomu sedí dobře, cenim (no irony)
    JONY
    JONY --- ---
    ALENNAI: to je dost zbytečná otázka nemyslíš?
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    JONY: jiny brejle by tomu daly smrnc, třeba vinovy plastovy, nebo cerny
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JONY: Mam otazku. Ptam se, protoze me to zajima, ne protoze bych to hodnotila. Hodnotila jsem paleckem :)
    Myslis si, ze ti to slusi?
    SITH
    SITH --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    KAI
    KAI --- ---
    MOODYCAT: bez delat do brnenske detske!

    OT, sorry, to neslo jinak :D
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Fanoušek sedych veci se dal na limetky, docela me to bavi

    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    LORAIN: baby blue
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam