• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Nemate nekdo promo code na Urban Outfitters? diky za help
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ETERNITY: když mám výrazný vlasy a boty...
    dobře, jsem už asi stará :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ty saty jsou natebe strasna nuda.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    na přátelskou pracovní schuzku

    GIO
    GIO --- ---
    WITCHIE: overdressed, o tom neco vim:))) a sdilim tvuj nazor.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: dělají :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    asi si začnu kupovat metalový trička jako otec, u zákazníků to má dost úspěch. Dělají se dámská?
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    můj dnešní vohoz.. do práce (takže podprsenka included, což by ale díky puntíkům bylo tentokrát asi stejně jedno ;)

    LYRA
    LYRA --- ---
    teď jsem si všimla té hrubky... k té modrobílé jsem zrudla studem
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    KAIAFOX: Francouzská, jak je tam ten malý plácek u zastávky Krymská :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: ..pekny zrcadlo, v ktery ulici? :D
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Korporátně pouzdrová sukně do půli kolen, světle modrá halenka s krátkým rukávem, šátek kolem krku, silonky a uzavřené lodičky na středně vysokém podpatku.
    A těším se, až to všechno shodím a vyrazím navečer do Stromovky bez silonek, bez šátečku a v botách bez podpatku :-)
    LYRA
    LYRA --- ---
    Aktuálně nekorporátně: bílé plátěné kalhoty, tmavě modrý pásek, modré heels, košile (bílý/světle modrý proužek, bílí límeček, bílé manžety), černé sluneční brýle, tmavě modrý "klubový" blejzr. Bílá kabelka. Jachta bohužel absentuje.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ONDRA_99: na tohle je spousta odpovedi. Ale nepatri to sem ;)
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    SA_KRA_: jj přesně, ja mam dneska černý tričko, černý jeany, červený tomsky a ruzovej krivak a modlím se, at se mi tu neobjeví nečekaná schůzka :) většina lidi v budově na to kašle ale pak je tu par těch u kterých na tom záleží a zrovna s tema mam ty schůzky často. A ve chvili kdy řeším jestli se mnou budou jednat jako s partnerem nebo jako s podřízeným, tak je oblečeni dobra zbraň.
    Nicméně jsem moc rada ze nemusím resit věci jako sukně pod kolena, žádný výstrihy, jenom tmavý barvy, boty se zavrenou špičkou a další srandy... :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Amateri. Jako spravny ajtak mam na sobe samozrejme jen zupan, protoze rano prselo a tak mam home office!
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    SITH: to je hezky, si to tu cist. Ja sem dneska rano vzala jeany, svetrik a tenisky (vse ciste, nic sportovniho nebo s potiskem, padne mi to), sedim celej den u monitoru, tak co - a chytl me nas senior manager, ze me potrebuje na conference call u nasich partneru, pravniku. Ti sice meli business casual (dziny, ale kosili, hodinky, polobotky), ale me stejne bylo trapne, protoze jsem vypadalo jako studentka na brigade, protoze od pasu nahoru jsem mela proste svetr.

    U nas v kanclu je to ok, problem je v tom, ze se nepotkavam jen s lidma z kanclu. Oblecenim delam dojem, u me extreme dulezity, protoze prvni pulhodinu treba jen posloucham klienta.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Nelži!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam