• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    EDERA
    EDERA --- ---
    SIEGR: A tak už to na Nyxu chodí. Dozvíš se i to, na co ses neptala. Kdo dá fotku, jde s kůží na trh a musí holt být smířen s tím, že se dozví, že nemalému vzorku diváků ty šaty přijdou ošklivý, postavě nelichotící a na svatbu nevhodný.

    Taky navrhuju zahodit a začít znovu.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    ALENNAI: je to šedá
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    SIEGR: jeste teda nevidim jak moc ten vzorek je nebo neni zasadni.. a je to seda? zelinkava?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SIEGR: Nejlepší by asi byly boty na klínku - budou lichotivější než baleríny a přitom nižší a pohodlnější než lodičky.
    Barva libovolná, ty šaty jsou neutrální.

    Nicméně si taky nemyslím, že tohle jsou vhodné šaty na svatbu, ať už střihem nebo délkou.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SIEGR: Vem si tenisky, nějaký adidasky nebo tak. Nic jiného se k nim nehodí.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    SOLEI: Nevrátím, malé nejsou, lichotivé v reálu jsou dost a ani na jedno z toho jsem se neptala..jako vždy jsem se tu akorát dozvěděla na co jsem se neptala.. díky moc, přijdu zas :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SIEGR: bez je vrátit. 1. Jsou malé. 2. Nejsou lichotivé ani střihem ani barvou. 3. Na svatbu se nehodí.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    SIEGR: sednou ti, takže asi cokoliv od tenisek po podpatky, paráda!
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SIEGR: me ty saty prijdou na svatbu zbytecne obyc :) (ale vim houby o te svatbe)
    JONY
    JONY --- ---
    SIEGR: imho s tvojí postavou a v těchto šatech budeš vždy vypadat bez podpatků výrazně hůře než s poadpatky. Osobně nevidím žádný problém v tom, když by byl muž menší, ale chápu někdo může mít svoje iracionální důvody. Každopádně takto zadaná rovnice imho nemá řešení.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ETERNITY: kdyby ti zcela náhodou na tom záleželo a věřila jsi názoru nějaké nuly z nyxu - dost postaršuje barva vlasů, velmi všeobecně čím tmavší, tím víc přidává.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Jsem nadsenec do sve rude masle!
    Ale odebiram se bulet do rohu, tipujete me starsi.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    GHOSTDOG: Jo, píše paní v tričku s motivem oblíbené ságy ,-) A budu ho nosit klidně i po padesátce ,-)
    Rudá mašle a být nadšenec do něčeho beru jako rozdíl.

    A třeba tobě i ty mašličky sluší - jenže ty je přizpůsobíš svému outfitu a sama si ji vyrobíš jako čelenku.
    Umíš být originální a vkusná.

    A to je ten rozdíl oproti fotce níže.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ILLUZE: píše paní v tričku starwars? promiň nesnáším věty o tom co máš nebo nemáš nosit v určitém věku (to bychom my dvě měly nosit květák na hlavě a krabicovitou halenu)
    ACKO
    ACKO --- ---
    ETERNITY: 32-35?
    EDERA
    EDERA --- ---
    ETERNITY: Tak určitě na víc než na deset.:-) Rudá mašle ve vlasech mi přijde dobrá buď pro sovětskou školačku nebo tanečnici folklórního souboru.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ILLUZE: na kolik me tipujes?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ETERNITY: nedávám ani plus a ani mínus, sukně může být vyfocena třeba ze špatného úhlu, ale proč ta rudá mašle v tomhle věku?
    ACKO
    ACKO --- ---
    HELLENKA: ta suknička vypadá, jako kdyby ti ji spíchla mladší sestra v hodinách pracovního vyučování
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam