• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KOUDY: tvl tys nejak zestarl.. :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jeden vecerni na prozkoumani baru ve florencii..:)

    SIEGR
    SIEGR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: já byla letos na třech svatbách a všechny byly na žabky.. ne každá svatba je našňořená, lodičková hogofogo party
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: žáby na svatbu? to je teda rada jak noha :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SIEGR: Videla som na tebe nejaké swingové moc hezké. Čo tie? :)
    JONY
    JONY --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SIEGR: tak pokud to bude opravdu neformalni svatba a neni to lehkogramaz bavlna, tak je ber. Porid si k nim sako se zajimavym strihem, minimal matne kovove doplnky. Vyber si jestli signifikatni psanicko nebo boty- rozbij to vzorem.nebo barvou. Vlasy nejlepe volne zaplest. Hlavne se nesnaz z toho.udelat eleganci;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO:
    GRANTORINO: barevne samozrejme doladit... mam na mysli ty "kovove" doplnky...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIEGR: no teoreticky by k nim bez podpatku mohlo byt něco takového, řvavého, třeba s a kovem a pak jeste ultravyrazny kovovy naramek a treb ai nahrdelnik, ktere by to pozvedly vys na takovy ten futuristicky minimalismus...


    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SIEGR: Zkus Jane Bond, maji dobry vyber.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    REDDAY8: nemám osobní zkušenost :) jen mne prostě překvapilo, jak to může vypadat i elegantně... :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ILLUZE: Melissky mám taky a voní i tři roky po zakoupení, je to prostě vlastnost toho materiálu. :)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    MART1NKA:
    MADIETTA: děkuju dámy, na svatbu je nevezmu ;) Aspoň vím že z teniskama to bude ok. Teď jdu shánět nejen boty, ale i šaty :D :D
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MADIETTA: Jj niečo takéto pohoda :).

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MART1NKA: tak nějak si to představuju, je to v podstatě delší obtažené tričko, s najkama nebo adidaskama na courání po městě úplně v pohodě, ovšem nevidím žádný způsob, jak je dostatečně "pozvednout", aby byly vhodné na svatbu.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SIEGR: Na svadbu nie, ale na von s nejakými Nike Air úplne v pohode. Ja som si niečo podobné skúšala v H&M a naznala som, že na tento typ šiat v inej ako čiernej už nemám odvahu/postavu. Na tebe mi to nepríde špatné.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SIEGR: Asi tu budu ukamenována, ale... pokud se jedná o neformální svatbu...

    Dneska mne v tramvaji švihl do očí pohled na jednu slečnu, která měla na sobě něco v tomhle stylu http://www.spartoo.cz/Melissa-FLOWER-QUEEN-x1511290.php / http://answear.cz/..._term=2600000581677&utm_source=glami.cz&utm_content=dmd_698810652&ref=Channable

    Měla navíc na noze takové to zlaté tetování, tipuji, že si jste podobné i postavou.
    Sama nepochopím, jak může někdo nosit na noze "plasťáky", ale musela jsem to dnes fakt přehodnotit - moc ji to slušelo, boty kupodivu vypadaly elegantně. Kolegyně mi tu o nich básnila, že prý i voní (snad i rok po zakoupení - prostě eliminují pach z nohou) - nevím, zkušenost nemám. Jen mne prostě překvapilo, jak to může vypadat hezky.

    Švagrová nosí k podobným šatům takové lehčí tříčtvrteční kozačky s třásněmi - je modelka, se svou postavou si to může dovolit a nedá se upřít, že jí to fakt sluší. I když jsou bez podpatků.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    EDERA: na svatbu si je nejspíš nevezmu, ale rozhodně je nezahodím a znovu říkám, na to jsem se neptala..
    EDERA
    EDERA --- ---
    SIEGR: A tak už to na Nyxu chodí. Dozvíš se i to, na co ses neptala. Kdo dá fotku, jde s kůží na trh a musí holt být smířen s tím, že se dozví, že nemalému vzorku diváků ty šaty přijdou ošklivý, postavě nelichotící a na svatbu nevhodný.

    Taky navrhuju zahodit a začít znovu.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    ALENNAI: je to šedá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam