• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    KAIAFOX: nejde o jednotlivy cisty umyty, vyzehleny veci, ale o to jak pak ten celek pusobi. Dredy/ nedready ( to uz snad mimo Machalika a Xmedi-nebo koho-nikoho nezajima). Ja mam zas bohuzel u karkulky dycinky dojem Hore huj dole fuj.
    Nic z toho co jsme napsala nemyslim jako utok nebo kritiku. Je to uuupe IMHO :)
    Stejne ma ode me karkulka veliky respekt, ze si jede tehle "jezibaba stajl".

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ILLUZE: Díky, vlastně mám jenom řasenku, horní linky a výraznější rtěnku.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: tenhle typ líčení ti moc sluší...
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    MADIETTA: super. to sem rada, ze je nekdo unosi;) vazily dlouhou cestu;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EFFKA: myslím, že jsou to ony, původní příjemkyni neseděly. ;-) Jsem za ně moc ráda, mně padnou dobře a na tuhle akci byly jak dělané!
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    MADIETTA: stejny jak puvodne moje saty...esi jsou to ony, tak at se dobre nosi!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Kdyby mela aspon pulka naroda tak vypucovany botky jako Karkulka, tak bych zila v nebi :).
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MEESHA: mám tam vypraný béžový šaty, umytý boty a ten baloňák je taky čistej. mezi pavoukama v koutě se to neválelo, ale možná jsi chtěla napsat máš dredy, tak seš špinavá a šlus
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: byla bys krasna holka, ale proste mi pripominas jezibabu z pohadky co se oblika akorat do pavucin, chapu ze mas svoje stylo, jen kdyby to nebylo takovy usmudlany. jinac mas pravdu, no :))) jinak jestli cekas, ze ti tady budou lidi chvalit tvoje ohozy, tak se podivej co se tady chvali a co to ma spolecnyho s tebou :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MEESHA: :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    tak to asi nemám cenu, abych sem cokoli dávala ne, když si obleču nudný dlouhý béžový šaty a napíšeš mi tohle
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no nevim, jses dost strasidlo :))))
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ok, tak se mi to nezdálo :-).
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MORGAIN: ano :) a není to porprsenka, ale bra-top. jen v podprdě mezi lidi nechodím
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Hele, jak vlastně vypadá vršek těch šatů - jak tam máš vlasy, tak to skrz to nějak nevidím a přijde mi, že je to jen sukně s hodně vysokým pasem (až pod prsa) a k tomu podprsenka...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: když myslíš. pravdu máš v tom, že já bych si je neoblíkla, protože se mi nelíbí.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: a mně sluší, kže si to beru osobně. tobě by určitě neslušely
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ne, prostě se mi ty šaty nelíbí sami o sobě. s tebou to nemá nic společného. mínus bych za ně dala komukoliv. je to upřímné mínus šatům, nemusíš to brát osobně :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: plno lidí má o mně dost zkreslené představy. tipuju, že si myslíš, že bych na svatbu šla v koženém overalu...
    tipuju, že ten mínusek za hadry jsi mi dala jakože to bylo málo drsný?
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    na narozeninovou večeři (šaty jsou po mámě a mám z nich radost)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam