• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    MEESHA:
    MEESHA:
    ALENNAI: Vy si zahráváte! Já ji zkritizovala snad jednou a to jsem si dovolila napsat, že její make-up pokaždé vypadá, jako by v něm pár dnů spala a už jsem v ignoru :-DD
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MEESHA: :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    tak to asi nemám cenu, abych sem cokoli dávala ne, když si obleču nudný dlouhý béžový šaty a napíšeš mi tohle
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no nevim, jses dost strasidlo :))))
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ok, tak se mi to nezdálo :-).
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MORGAIN: ano :) a není to porprsenka, ale bra-top. jen v podprdě mezi lidi nechodím
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Hele, jak vlastně vypadá vršek těch šatů - jak tam máš vlasy, tak to skrz to nějak nevidím a přijde mi, že je to jen sukně s hodně vysokým pasem (až pod prsa) a k tomu podprsenka...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: když myslíš. pravdu máš v tom, že já bych si je neoblíkla, protože se mi nelíbí.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: a mně sluší, kže si to beru osobně. tobě by určitě neslušely
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: ne, prostě se mi ty šaty nelíbí sami o sobě. s tebou to nemá nic společného. mínus bych za ně dala komukoliv. je to upřímné mínus šatům, nemusíš to brát osobně :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: plno lidí má o mně dost zkreslené představy. tipuju, že si myslíš, že bych na svatbu šla v koženém overalu...
    tipuju, že ten mínusek za hadry jsi mi dala jakože to bylo málo drsný?
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    na narozeninovou večeři (šaty jsou po mámě a mám z nich radost)

    SKRU
    SKRU --- ---
    "holky a kluci od labe" je fakt supr hlaska, to zacnu pouzivat
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NIGHTFURY: dobre, tak ja je beru a aspon nemusim sit nic novyho. na fotce nejsem ja, ale jsme si dost podobny .-DD
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SARKALINA: Myslím, že na takovou svatbu jsou to super šaty a pokud jsi na fotce přímo ty, tak ti moc sluší :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    potrebuju poradit pls, jsem bezradna

    nemam rada modni diktat, ale pristi tejden fotim svatbu a instrukce pro hosty jsou nasledujici:

    5) Dress code: mějte styl!
    - holky, vyvětrejte letní šaty/sukně (kdo má/má rád, pastelové barvy vítáme, ale nemusí být)
    - kluci, obleky nechte do nedělní školy, kalhoty a košile postačí (+ vesta, kšandy, motýlek, kravata).
    Čím barevnější ponožky, tím víc party…

    Boho/hobo/hipster/punk/beach casual/lumbersexual/rivergambler...máme vás rádi takové, jací jste!;)


    svatba bude u reky, par je to takovej alternativnejsi, v srdci oba nosej kotvy a zenich je primo autorem hlasky 'holky a kluci od labe', budou podle vas adekvatni tyhle saty?



    ta svetla latka je s motivama lodicek a delkou jsou cca ke kolenum

    rikam si, ze kdyz budu stat na druhy strane objektivu, tak snad nikdo moji slupku moc resit nebude?

    diky
    TURIKAN
    TURIKAN --- ---
    SABATHSASULE: sluší :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SOLEI: jestli považuješ "vem si něco jinýho a bude to super" za chválení, tak už prosímtě radši nechval. :P
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SOLEI: mínusy zato že chválím? Zajímavé.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    VIDLICKA: mě se to líbí úplně celý, i s Vidlickou:)
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    V práci dresscode nevedeme a venku je vedro.

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    VIDLICKA:
    mne se to líbí, jen nevím jestli správně rozlišují barvy, to může zkreslovat display tabletu. Já osobně bych volila trošku jinaci barvy , mám pocit jako kdyby ty šaty šly do růžová a sako o modra. ale jak říkám, nemusim videt spravne a navíc je léto, to se některé kombinace snesou líp.
    Přijde mi že vidím tmavé vlasy, až bude chladněji a Vezmeš pod to sako tmavě modré šaty, bude dojem přímo strhující.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam