• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Koudy aspoň dává fotky* a vypadá na nic docela dobře **.

    *já ne
    ** já ne
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAFROST: Ja nejak ty vleky tvrdy placky misto ksiltu nechapu, ale to je asi jen dalsi dusledek toho, ze uz jsem stara...
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    ETERNITY: ksiltka je to dobra
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ja bych stranou vsech tech psychologickych rozboru a vzhledem k nazvu klubu jen dodala, ze Koudy ma hnusnou ksiltovku:)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KOUDY: K nyxím narozeninám to chtělo trička "Koudy si mě dal do ignoru".
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tyhle reklamni kampane jsou k uzoufani nudny.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Jo, do Hollywoodu s tím...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To je pribeh jak vino.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja bych byl docela rad, kdyby me tu lidi, kteri se na nyxu chovaji jak curaci (ahoj pedrobeare)..a ktere si kvuli tomu ze se chovaji jak curaci (ahoj pedrobeare) dam do ignore...a oni pak po celem nyxu breci ze sem si je dal do ignore (ahoj pedrobeare)..prestali resit, prestoze me nikdy nevideli a vubec me neznaji...Kazdy se ma tak jak si zaslouzi..v zadnem lambu nejezdim a jestli nekomu zakomplexovanymu a zavistivymu (ahoj pedrobeare) vadi ze jezdim v jaguaru a mam rad treba drahy hodinky nebo kvalitni obleky..tak by se mel treba odstehovat od rodicu (ahoj pedrobeare)..a zacit pracovat..aby si mohl plnit svy sny..

    tady jeden aktualni vohoz pri ceste na plaz v chorvatsku...bez hodinek za ctvrt mice..bez jaguaru, helikoptery a obleku od zegny..ale zato v my oblibeny ksiltovce jednoho tetovaciho studia a tricku s jamesem bondem ktery sem si koupil osm let zpatky v recky zare /a porad je jak novy/ :)..jeste mam nejaky kratasy ze zootu a zabky od hollister ktery nosim uz deset let..iphone 8 taky chybi a LeicaQ je na apartmanu.

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    nechte toho už...

    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    BLOWUP: takový elaborát... koukám, že jsi těžce nad věcí.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MACHALIK: bolí to moc? ;)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MACHALIK: já vím, že si nabíhám na vidle, ale kočičí židokatolictví - to je něco jako gayropskej kryptonacismus?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    MACHALIK: a proto to tu mas tak rad, vid? :)
    1KA
    1KA --- ---
    :-)



    SITH
    SITH --- ---
    "to jsem to těm nyxákům zas jednou natřel"
    Machalik, 2016
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PETGRIDUS: To chapu, castecne. Pri foceni jsem premejslel cim to je, a zjistil jsem ze se mi ten pocit dostavuje u tech hostu ktery nemaj zadny kreativni pozadi, ale do vyberu se dostali coby investori.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PETGRIDUS: Souhlas :)
    Taky mi trvalo hodne dlouho nez jsem k tomu dospel.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Viz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam