• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SITH
    SITH --- ---
    "to jsem to těm nyxákům zas jednou natřel"
    Machalik, 2016
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PETGRIDUS: To chapu, castecne. Pri foceni jsem premejslel cim to je, a zjistil jsem ze se mi ten pocit dostavuje u tech hostu ktery nemaj zadny kreativni pozadi, ale do vyberu se dostali coby investori.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PETGRIDUS: Souhlas :)
    Taky mi trvalo hodne dlouho nez jsem k tomu dospel.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Viz.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    BLOWUP: mě ty lidi přijdou nějaký nesympatický
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    BLOWUP: tohle mi přijde tak trochu vytržený z těch ezoterickejch škvárů, kterých máme v práci plné regály.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nejhorsi je to uvedomeni, ze zde skutecne jsme na tom mimibazaru. Lisime se od nej jen poctem hrubek na slovo, vse ostatni je ve fullu. Laktacni psychozy, porodni balony, zavist 110 %, tisic a jedna debata o bliticku, hloupost, parni mopy. A do toho, jako konicek a oddech: tlacharny o hadrech a celebritach, to vse navstevovane jednim a timtez oblakem tetek s kockami ci obrazy od Muchy na ikonach, ktere si krati chvili mezi kojenim a stemplovanim formularu na prepazce. Hnusnejsi svet nez ten jejich neexistuje; Sabatovi slepci jsou proti nim pohadka a zabava.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    PEDROBEAR: ale to by byla hezká fotka koudy s blowupem :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Uzasny shitstorm: hejno kocicich, zidokatolickych matek nezavahalo ani na sekundu. Gratuluji!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BIRMA: Tak behem toho vecera bych to sam nepoznal. Ale pri predavani hotovejch fotek jsem s nima zasel neco vypit a trochu jsme povidali, a tam bylo znat ze musi bejt silene chytra a tak nejak hmm, mela takovou autentickou duveryhodnost a sebejistotu kterou zensky normalne nemivaj :) rikal jsem si ze je to presne ten typ zensky ktery nakonec casto koncivaj samy, ponevadz je pro ne tezky najit si chlapa kterej k nim nemusi vzhlizet.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Viz Lucy Liu v Odplate treba, ze jo.
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    BLOWUP: Tak ony ty Asiatky (nebo někdy i ženy z bývalého SSSR) dost klamou tělem. Ty submisivní úsměvy a cupitavé krůčky jsou takový kulturní nános, kterej my Evropani dost často čteme příliš doslova.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JONY: Jako, klidne si k nejakymu zajdi, ale ja osobne bych jejich moznosti neprecenoval. Kdyztak pak poreferuj.
    SKRU
    SKRU --- ---
    JONY: je no, radsi tam zajdu hned, tohle by mohlo napachat peknou neplechu..
    JONY
    JONY --- ---
    to je už vážně na psychoterapeuta
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PEDROBEAR: hahaha, ja teda golf nehraju, ale pobavilo me ze dnes rano jsem na golfu skutecne byl :-))) Navrhuju totiz zrovna novej Golfclub v Interlaken...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLOWUP: jo, kazde rano se kocham vyhledem na haldu a rikam si: jo, beztak lepsi nez nejakej Matterhorn:)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    Je to prostě sympatický hezoun s rozhledem, zkušenostmi a dobrými kvalitními přáteli. My ho tu prostě ani nemůžeme pochopit...se stimsmiř!:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAJITA: Tu si podsouvas ve svych postech sama, zlaticko.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam