• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    1KA
    1KA --- ---
    KAMIONG: díky, tak směj se na sebe do telefonu ;)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    1KA: Jednou jsem tě viděla na fotce z nějakého závodu a krásně se na ní směješ. Na většině fotek tady se tváříš tak utrápeně. Škoda, úsměv ti sluší.
    1KA
    1KA --- ---
    SITH: ne :-)
    SITH
    SITH --- ---
    1KA: pracuješ na MÚ?
    1KA
    1KA --- ---
    hezký den :-)





    JUGI
    JUGI --- ---
    ACKO: taky už vidíš děti ve všech, mami? :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Nevylezu dnes z kanclu, takze pohodlí

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vohoz na "Tak jsem se prošel po Miami Beach".
    Po vzoru strýca Blowupa: Sandále Dr. Martens, šaty Abercrombie & Fitch, kabelka Harley Davidson. :-)

    ACKO
    ACKO --- ---
    HWLLFFRDD: mně z toho vyplývá, že koudy je blowupuv zapomenutý syn, který dojel do švajcu na návštěvu
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    (Původně to teda měla bejt narážka na Blowupa, ale líbí se mi, kam se to samovolně vyvinulo, protože Koudy byl nedávno shodou okolností také ve Švýcarsku, což jsem už zapomněl. Btw nyxu by slušela funkce ve stylu poznámkového aparátu.)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Me bavi ta teze, ze kdyz se nekdo vymezi, tak ma urcite posranej zivot.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ja mam outfitek na kamaradovu oslavu v mexicky restauraci.

    NICORETA
    NICORETA --- ---
    Koudy nemůže za vaše posraný životy
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JUPIII: co ti brání něčím přispět?
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    Je tu moc keců a žádné vohozy.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    A jak je to s oboustranným ignorem, single životem a placatejma kšiltovkama ve Švýcarsku? Prosím aspoň na 1500 znaků
    1KA
    1KA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JAKE_UP: snazil sem se napodobit pedrobeara...snad to vyslo
    SALAMAN: presne.."koudy si me dal do ignoru..urcite to bylo za jeden minusek a ne proto ze sem kreten!"

    BLONDYNKA: Uz sem ti na tohle odpovedel mesic zpatky v jinem klubu ne?...To ze sem byl z poslednich 12ti let deset ve vztazich nepovazuju za nejakou osamelost...To ze si ted uzivam singlerskyho zivota a to jak se na me lepej holky nepovazuju za osamelost...az budu chtit bejt ve vztahu tak budu zase ve vztahu...Takze se nemusis fakt bat..To ze sem ted rad sam rozhodne neznamena ze sem osamelej..Je to asi stejna blbost jako kdyz si myslis ze sou semnou holky kvuli autu nebo penezum..prestoze si nektery vydelavaly skoro vic nez ja...

    Co se tyce zminovani nejakejch konicku nebo hodinek a jaguaru tak to byla schvalne prehnana reakce na prispevek pedronbeara o lambu a vrtulniku...Chapu ze si blondynka, ale napsal sem to tak, aby to i blondynky pochopily..Nerikej ze ti to nedocvaklo...Proto tam pak byla schvalne uplne normalni fotka ve starym tricku..ksiltovce apod..Kdyby pedrobear ten prehnanej prispvek nenapsal tak vubec takhle nereaguju..:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Koudy aspoň dává fotky* a vypadá na nic docela dobře **.

    *já ne
    ** já ne
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAFROST: Ja nejak ty vleky tvrdy placky misto ksiltu nechapu, ale to je asi jen dalsi dusledek toho, ze uz jsem stara...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam