• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    BROTHER: dekuju.)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    REMULADA: mas moc hezky modely
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    na vecerni jazz

    1KA
    1KA --- ---
    Zkouška jiné než černé barvy :-)





    REMULADA
    REMULADA --- ---
    NACITALKA: Reserved, ale uz ho mam od lonsky zimy...ale je teda muj milovanej, tak snad objevis minimalne podobnej:)
    REMULADA
    REMULADA --- ---
    na dnesni behani po schuzkach

    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ACKO: Fakt? to já mám raději, když mi někdo vysvětlí, co se mu na mém postu nelíbí. Mínusy se dají vykládat různě.
    ACKO
    ACKO --- ---
    MADIETTA: místo logických a lingvistických cvičení stačilo jen dát mínus;-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ACKO: to ovšem logicky popírá konstatování, že někdo vypadá skvěle I v pytli od brambor (kteréžto implikuje, že dotyčná vypadá skvěle ve všem).
    ACKO
    ACKO --- ---
    KAIAFOX: Ten pověstný pytel od brambor mě taky občas napadne, když se koukám na některý fotky. A občas mám dokonce pocit, že některé slečny by v tom pytli vypadaly líp než v tom modýlku, co se v něm vyfotily. Tím ale nemyslím tu fotku Tangerine.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    TANGERINE: rekla bych, ze zrovna tyhle saty jsou urcene pouze osobam BEZ nelichotivych partii. Kazdy jiny by v nich vypadal jako debil.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    TANGERINE: Jakeze jsou u tebe ty nelichotive partie?
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Jojo, obyčejně nenosím podobný věci, ale koupila jsem je ve velký slevě a ten vzor nějakým optickým klamem schovává moje nelichotivý partie, takže to byla jasná volba. Moc dík!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Mozna proto, ze id Tangerine, stejne jako id Sabathsasule nize, by vypadaly skvele i v pytli od brambor :].
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MEDVED007: Mám to podobně - tyhle šaty by se mi rozhodně nelíbily na mně :-) a už vůbec si nedovedu představit, že bych v něčem podobném šla na pracovní pohovor. Tangerine v nich ale vypadá úžasně!
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    TANGERINE: ty šaty se mi vlastně nelíbí, obzvlášť nemám ráda takový ten pruh dole a tobě to přesto moc sluší.....asi budu muset přehodnotit svůj postoj k pruhu :-)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Včera pohovor. Foceno bramborou.

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Italská vdova

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAIRRA: dost let starou. A všechno bylo šitý v Číně zjevně na číňanky, jak to bylo maličký i na délku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam