• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    EDERA: Proste je to kosile, co ma malo knofliku, takze jsou daleko od sebe (=>takze se nehodi ji nosit bez kravaty rozeplou).
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EDERA: nope...to furt skrti krk..Sou ruzny druhy kosil..;)..tohle je prvni rozepnutej knoflik pod krkem kterej se nosi rozepnutej bezne kdyz nemas kravatu. Druhej knoflik uz mam mezi kozama.
    EDERA
    EDERA --- ---
    KOUDY: No, právě - tím povoleným rozepnutým knoflíkem se míní ten malinkej přímo u krku. Ten, co by byl schovanej pod uzlem kravaty, kdybys jakou měl.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VYWERN: nene..jen jeden...pak tam je uz jen malinkej primo u krku..dva uz bych mel mezi kozama :)
    ETERNITY: ti dam prehazovacku!..to je mode licencovana vlna brandona walshe :)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    VYWERN: Tak.

    Jinac mne se to az ke krku i bez kravaty proste libi vic, no.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Mi se nelibi ta prehazovacka na hlave a te zadny knoflik nepomuze.
    EDERA
    EDERA --- ---
    VYWERN: Taky mám ten dojem.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KOUDY: tak on knoflik je ok, ale ty mas rozeple dva ne? :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KOUDY: ten kontrast rozhalenky a kabatu trochu bije do oci - sala by to vyresila.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    WISTARIE: V pánském oblékání je řada řekněme doporučení (někdo by řekl pravidla - ale imho jde jen o hadry tak by to člověk neměl brát smrtelně vážně). Jedno z nich je, mít rozepnutý knoflík u krku u košile, pokud nemám kravatu. Jako u všeho i tady platí, že je dobré to znát a pak případně porušit či neporušit.

    Každopádně, lze rozepnutý knoflík považovat spíše za standard (tedy určitě ne něco kolotočářského - to může platit, pokud se těch knoflíků rozepne více).

    Takže jeden rozepnutý knoflík působí uvolněněji (protože když nepotřebuji kravatu, můžu být uvolněnější). Naopak zapnutí ke krku působí více upjatě (nebo v některých případech nerdovsky). Ale někomu to může vyhovovat, nebo to může jít dohromady se zbytkem outfitu, osobnosti atd..

    Imho k KOUDY je varianta s rozepnutým knoflíkem rozhodně lepší.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WISTARIE: me zapnuta kosile az ke krku a bez kravaty proste uz plno let evokuje slizacky hipstery, takze za me rozhodne ne...bez kravaty nosim celej zivot horni knoflik kosile rozepnutej a nedokazu si predstavit ze bych svoje rozhodnuti nekdy zmenil :)

    WISTARIE
    WISTARIE --- ---
    Kabát je moc pěkný, ale to jak moc je ta košile rozepnutá mi bohužel také asociuje kolotočáře. A pokud košile není malá, tak se mi zapnutí ke krku líbí a nic hipsterského na tom nevidím.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    KOUDY: super kabát!!
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Urcite rozepnuta kosile u krku :) a jinak super.
    MIKEFINDER
    MIKEFINDER --- ---
    KOUDY: pár centimetrů navíc by ten rukáv snesl. Ale není jednoduché narazit pokaždé na kus oblečení, který sedí úplně perfektně. Jinak super.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MEESHA: ja venku moc nechodim a kosile zapla az ke krku je hipsterska ne?..kdyz neni kravata tak by mel bejt knoflik u kosile rozepnutej :)..kabat je mi akorat..jen se hrbim..:)..vytahovka mozna bude vypadat lip

    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Jo a kosile by mela bejt zapla az ke krku, takhle to pusobi jako od kolotocu, navic je kosa, tak by to chtelo i nejakou salu, nez takovou rozhalenku.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    KOUDY: na tomhle se nada nic moc zkazit, ne... mozna ten kabat neni ti vetsi?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vesele pondelni podzimni barvy :)

    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    ETERNITY: To je fotka skoro rok stara, domaloval jsem nad to jeste budhovy oci :) a drzi akorat ve vnitr se to trochu osoupalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam