• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    ETERNITY: kua, vecirek, neumim cist...
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    BURKHAR: do nemocnice :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ALLEERA: Přijde mi to upjatý, ale jestli jdeš někam do korporátu, tak je to asi cajk.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    VON_GILOTINE: Tj, ale neprijde se stolem, zeano, chvili videt budou.. a nerikej, ze by ses ji na nohy nepodival ;).
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    puncochy snad zustanou pod stolem ne
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    KAIAFOX: děkuji, měla jsem přes ramena černý rozepínací svetr, ale bylo mi v něm pak moc teplo
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ALLEERA: Saty jsou pekny, hezky Ti sedi. Akorat cerny puncochy a holy ruce se hodne tlucou.
    FLOE
    FLOE --- ---
    GEISHA: Mohito.
    LILY28
    LILY28 --- ---
    JANDOS: volila bych mozna jinou barvu tricka jinak cajk ;)
    AIJA
    AIJA --- ---
    EDERA:
    Tak mě to drží teda taky:-)
    Moje tchýně má takovou úchylku, že když má děda zapnuté všechny knoflíčky, tak mu uprostře řeči ten horní rozepne, že prý ho to musí škrtit:-) K tomu se snad nedopracuju!:-D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    FLOE
    FLOE --- ---
    LUCIASHECK: Dekuju, to me tesi o to vic, ze me znas osobne :]
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FLOE: Obecne se mi tenhle styl pekelne nelibi, ale ty jses zaprvy jedna z nejhezcich zenskejch, ktery znam, a zadruhy se to k tobe perfektne hodi, takze vypadas opet naprosto skvele :-))
    FLOE
    FLOE --- ---
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ja si predstavuju, ze kdyby se pokusila zapnout si to vys, vytvori se ji "okynko", nit se napne, pukne a jsme tam, kde jsme byli:) A je to pekny pohled, ne ze ne:)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MEESHA: no a jaká jiná ženská než krásná a sexy má mít průsvitnou a rozepnutou košili? Tlustá a odpudivá?
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MEESHA: naopak! Ja vypadat takhle, tak chodim naha i do prace.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MEESHA: Ja to mam zaply normalne, neodpustila jsem si verze "Kočkovi " po ty limeckovy eskapade tady
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Tak me nakonec zachranila Dorothy Perkins :-)


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    knoflikova valka!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam