• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NIGHTFURY: já jsem v zářivě zelených punčocháčích šla do bývalé práce na pohovor, dostala jsem díky tomu od kolegů přezdívku žabička :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    VAJCE: Miluju je, nosím, co si o tom kdo myslí je mi srdečně fuk (jsem divná celkově, takže punčochy už to nezmění :D).
    Ale kamarádka říkala, že když si u nich na maloměstě vzala jednou nějaké tyrkysové punčochy (k šedé sukni a tmavému kabátku, takže nic divokého), tak ji sousedky pomlouvaly nahlas na ulici :))
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Barevne puncochy (krome nudne tmave modre ci sede zejmena tez zelene - tmave i skoro-travove zelene, fialove, tmave rude, vinove, s tartanovym ci jinym vzorem) nosim tedy uplne bezne a nejak me nenapadlo, ze by to mohlo byt povazovano za neesteticke, nejak nechapu? Barevne kalhoty jsou ok?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VAJCE: doteď jsem zásadně nosila tělové nebo černé, většinu oblečení mám v černé, tmavě modré, bílé nebo červené, prostě jsem se na barvy necítila
    fotka výjimečná není, ale já z nich mám prostě radost :)
    je to ta nejodvážnější barva na nohy, co jsem si kdy vůbec dovolila :)
    takže taková osobní radost a dokopala jsem se k tomu díky Klair...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAJCE: já divoce barevné punčocháče miluju, aspoň trošku barvy v tom pošmourném podzimním/zimním počasí.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Taky mě to neuráží.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    VAJCE: Mě se to líbí a baví mě to. Vzhledm k tomu, že v zimě mi v tenkých nebo krajkových punčocháčích bývá zima, tak jsou prostě silné teplé potřeba. A v tělové barvě jsou většinou divný a černá pořád dokola nudí...
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    kdyz silena barva puncoch pritahne moji pozornost k pohledu na krasny nohy, nemam nic proti.. v opacnem pripade prozivam smesici rozporuplnych pocitu
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    VAJCE: mě vůbec nevadí, ale už jsem to taky od chlapů slyšela, že se jim barevné punčochy nelíbí.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    VAJCE: priznam se ze me jen vyjimecne a tahle fotka tu vyjimku zrovna nedela
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    opravdu vam prijdou tyhle puncochace ok a libi se vam? :(
    AIJA
    AIJA --- ---
    ILLUZE:
    Není zač:-) Koupila jsem si tam rolák:-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AIJA: Děkuji :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    ILLUZE:
    Včera jsem byla v C&A a měli tam od triček až po svetry asi osm věcí v téhle barvě.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ILLUZE: Jů, sluší! :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAMBELINA: Tak ono se jich tam zajimavejch najde i vic, mam uz jich odtamtud nekolik

    Qwertee : Limited Edition Cheap Daily T Shirts | Gone in 24 Hours | T-shirt Only £8/€10/$12 | Cool Graphic Funny Tee Shirts
    https://www.qwertee.com/product/silly-road-769
    MAMBELINA
    MAMBELINA --- ---
    BLOWUP: Kde si ho prosím koupil? Byl by to super dárek
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    BLOWUP: .. nejlepsi triko!!!
    1KA
    1KA --- ---
    dnes do práce na kole :-)

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    :)

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    MIDORI: k tomuhle fakt nic na šál je to moc "plážovej" přes tyhle šaty a na sako viz. níže takhle ty šaty jsou perfektní tak jak jsou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam