• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    JAKE_UP: no jo je to od tam:-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GHOSTDOG: A hele, tuhle fotku jsem viděl v Mojí psychologii.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ILLUZE: dekuju, nekoho tam nazenu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BERUSKA_CA: Prodejna CVRK - na Milady Horákové a na Václaváku - prodávají tam své věci lidé z Fléru.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ILLUZE: duse dobra, kde se to kupuje?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CMLKA: Děkuji, včera přibyl doplněk na krk :)
    Potřebovala jsem si na tu směs barev zvyknout.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ILLUZE: dobrej naramek
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KAIAFOX: Tyhle jsou ze ZOOTu, Closet, mam od nich uz asi 4. A taky jejich značky Villa a Ax Paris- ale ty sou mi dost casto kratky v tele, jak jsem dlouhá
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SABATHSASULE: Ty jsou bozi. Prosimte, kde si kupujes saty? Mam pocit, ze vsude narazim akorat na rovny pytle pro plochy ufony a nic pro zensky tvary..
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    moc se nefotím, tak využiju, že mě někdo vyfotil. není to dnes, ale je to moje oblíbená kombinace
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KOUDY: Obcas se ji povede proniknout do šatníku
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SABATHSASULE: no konecne nejaka barva :)
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Vanoce Vanoce....

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    POZITRON: I barevný punčocháče můžou mít "zeštíhlující" prvky, třeba svislý proužky (který teda já osobně nemusím, protože mě nebaví hlídat, jestli se mi punčocháče nepřetočily), nehledě na to, že se kombinujou s šatama/sukněma, který taky nemusej končit centimetr pod zadkem. Nebo jde vždycky barevný punčocháče doplnit lichotícíma, nohy opticky prodlužujícíma botama. Fakt bych to neviděla tak černě.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    JANISKA: na tlusty nohy to zbytecne upozornuje a jeste je to opticky rozsiruje, to jsem tim chtela rict. samozrejme pokud to nekomu nevadi, tak at si nosi, co chce a v cem se cejti dobre a nenecha si do toho kecat.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GHOSTDOG: Jee, podobny jsem mivala taky :). Ted je to spis cernota a sedota :D. Jen je nos, aspon bude v ulicich veselo.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    muj punčochovy šuplík (nohy mam tlusté)

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VAJCE: mne hlavne ty jednodílné opisující šaty (obecně i na Illuzi), punčocháčů jsem si nevšim :)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    POZITRON: To mi nápadně připomíná poměrně rozšířený názor, dle něhož smějí baculaté ženy nosit jen černé kalhoty. Přiznávám se, že se ani s jedním neztotožňuju.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AIJA: I to by mi přišlo spis úsměvné :). Ono je teda potřeba říct, ze tahle zelená byla opravdu firemní barva, pracovala jsem v AirBank
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: fotky nevedu a do jara na golf nepůjdu, ale tradičně chodím ve vícebarevné/vzorované sukni, jednobarevném triku se stojáčkem a ladících punčocháčích (třeba tahle sukně umožňuje skoro všechno - od bílý přes šedou, různé odstíny modré, fialovou až třeba po cihlovou/korálovou - ta zní nepravděpodobně, ale paradoxně to vypadá dobře :-D). Pokud to není bílá nebo černá, tak se snažím neladit triko a punčocháče, to už mi připadá překombinované.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam