• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GHOSTDOG: Jee, podobny jsem mivala taky :). Ted je to spis cernota a sedota :D. Jen je nos, aspon bude v ulicich veselo.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    muj punčochovy šuplík (nohy mam tlusté)

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VAJCE: mne hlavne ty jednodílné opisující šaty (obecně i na Illuzi), punčocháčů jsem si nevšim :)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    POZITRON: To mi nápadně připomíná poměrně rozšířený názor, dle něhož smějí baculaté ženy nosit jen černé kalhoty. Přiznávám se, že se ani s jedním neztotožňuju.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AIJA: I to by mi přišlo spis úsměvné :). Ono je teda potřeba říct, ze tahle zelená byla opravdu firemní barva, pracovala jsem v AirBank
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: fotky nevedu a do jara na golf nepůjdu, ale tradičně chodím ve vícebarevné/vzorované sukni, jednobarevném triku se stojáčkem a ladících punčocháčích (třeba tahle sukně umožňuje skoro všechno - od bílý přes šedou, různé odstíny modré, fialovou až třeba po cihlovou/korálovou - ta zní nepravděpodobně, ale paradoxně to vypadá dobře :-D). Pokud to není bílá nebo černá, tak se snažím neladit triko a punčocháče, to už mi připadá překombinované.
    AIJA
    AIJA --- ---
    CAMELLA:
    Tak to jsi dopadla dobře:-)
    Kolegové u nás říkají o jedné účetní...ta s opařenýma nohama. Nosí vesměs červené, růžové a podobné punčocháče. A taky jsem slyšela...Bacha, plameňák! Chudinka o tom pochopitelně neví...
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    CAMELLA: Tak tam to ale byly tak trochu firemní barvy :D
    Já jsem na pohovor šla v létě, takže bez punčoch, zato zpocená jako prase (vedro jak v sauně, místo dost daleko od zastávky), co bych dala za žabičkově zelené punčocháče :D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NIGHTFURY: já jsem v zářivě zelených punčocháčích šla do bývalé práce na pohovor, dostala jsem díky tomu od kolegů přezdívku žabička :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    POZITRON: tak to me taky nenapadlo ale nohy mam ultrastihly tak dobry :D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VAJCE: barevny puncochace ano, ale JEN A POUZE na stihly nohy, jinak to vypada blbe.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    LUCIASHECK: nechces mne inspirovat fotkou golfovyho outfitu s barevnyma puncochacema? klidne do posty
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VAJCE: jo! barevné punčocháče jsou skvělé. osobně mám ve sbírce skoro všechny barvy
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    LUCIASHECK: jo souhlas urcite je dulezity aby nositel byl spokojenej a citil se dobre
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    VAJCE: Ok mi prijdou, rada je nemam. Nosila jsem je nejakou dobu, protoze jsem mela pocit, ze bych mela nosit vic barev, ale nelibi se mi to. Ted uz nosim barevne puncochace temer vyhradne na golf.

    Ale pokud to nekomu dela radost a libi se mu to, tak kdo jsem ja, ze?
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    WITCHIE: treba zeleny kalhoty krom sportu nejsou ok, asi jak kam a kdy :) ale jo vsak je v pohode, ze vas to bavi, ja uz se naucil na tyhle veci nekoukat, uz me to zarazi jen vyjimecne, byla by blbost je prestat nosit jen kvuli jednomu nazoru .)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    VAJCE: Miluju je, nosím, co si o tom kdo myslí je mi srdečně fuk (jsem divná celkově, takže punčochy už to nezmění :D).
    Ale kamarádka říkala, že když si u nich na maloměstě vzala jednou nějaké tyrkysové punčochy (k šedé sukni a tmavému kabátku, takže nic divokého), tak ji sousedky pomlouvaly nahlas na ulici :))
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Barevne puncochy (krome nudne tmave modre ci sede zejmena tez zelene - tmave i skoro-travove zelene, fialove, tmave rude, vinove, s tartanovym ci jinym vzorem) nosim tedy uplne bezne a nejak me nenapadlo, ze by to mohlo byt povazovano za neesteticke, nejak nechapu? Barevne kalhoty jsou ok?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VAJCE: doteď jsem zásadně nosila tělové nebo černé, většinu oblečení mám v černé, tmavě modré, bílé nebo červené, prostě jsem se na barvy necítila
    fotka výjimečná není, ale já z nich mám prostě radost :)
    je to ta nejodvážnější barva na nohy, co jsem si kdy vůbec dovolila :)
    takže taková osobní radost a dokopala jsem se k tomu díky Klair...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    VAJCE: já divoce barevné punčocháče miluju, aspoň trošku barvy v tom pošmourném podzimním/zimním počasí.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Taky mě to neuráží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam