• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ICARUS: Tuhle fázi rovnou přeskoč. Fakt.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BEESWAX: ano, momentalne se oblikam velice minimalisticky, na detaily si troufnu az casem. beru je totiz jako zamerne a cilene poruseni pravidel, jenze k tomu, abych si mohl pravidla dovolit porusovat, musim v prvni rade vedet, proc vznikly a naucit se je respektovat.

    BEESWAX
    BEESWAX --- ---
    PISISKVOR: hi hi, obroučky
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    BEESWAX: co jsou zajimavy broucci? muj muz je chytrej a vtipnej ale zajimave broucky nikde nema :/
    BEESWAX
    BEESWAX --- ---
    ICARUS: A když máme být milí/hodní, co od nás přesně čekáš?

    Na mě působí Tvůj ohoz natolik fádně, že ho nemůžu ani pochválit, ani pohanit. Na mužském oblečení miluji detaily s nápadem - červené lemování u knofíličku na košili, kožený drobný detail na svetru, zajímavé broučky.. Zkrátka něco, co řekne, že je ten muž chytrý a ještě k tomu má smysl pro humor.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ALENNAI: pardon, na mobilu to vypadalo o dost lip, ted na pc koukam, jaka je to hruza. priste se polepsim.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Mluvte na něj anglicky. Česky evidentně "neumí"...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ICARUS: Není to zbytečně malá fotka?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ICARUS:
    MINDRÁK: Není to skvrna od moči, co máš na kalhotech?
    LISTER: Kde? (Kouká na kalhoty) Ne, není, to je čaj.


    ... jinak teda jeste rozlustim DELL a to je tak vsechno...
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Pls be gentle

    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    JAKE_UP: no jo je to od tam:-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GHOSTDOG: A hele, tuhle fotku jsem viděl v Mojí psychologii.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ILLUZE: dekuju, nekoho tam nazenu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BERUSKA_CA: Prodejna CVRK - na Milady Horákové a na Václaváku - prodávají tam své věci lidé z Fléru.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ILLUZE: duse dobra, kde se to kupuje?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CMLKA: Děkuji, včera přibyl doplněk na krk :)
    Potřebovala jsem si na tu směs barev zvyknout.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ILLUZE: dobrej naramek
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KAIAFOX: Tyhle jsou ze ZOOTu, Closet, mam od nich uz asi 4. A taky jejich značky Villa a Ax Paris- ale ty sou mi dost casto kratky v tele, jak jsem dlouhá
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SABATHSASULE: Ty jsou bozi. Prosimte, kde si kupujes saty? Mam pocit, ze vsude narazim akorat na rovny pytle pro plochy ufony a nic pro zensky tvary..
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    moc se nefotím, tak využiju, že mě někdo vyfotil. není to dnes, ale je to moje oblíbená kombinace
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    KOUDY: Obcas se ji povede proniknout do šatníku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam