• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    EDERA: já doma chodím celou zimu v tílku a bosa. jsem prostě tak zvyklá a teplotu tomu přizpůsobuju, mám doma krásný 22 stupňů:) v tom triku s dlouhým rukávem bych se upekla:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    RADUZZKA: Blbý né, na předvedení postavy a piercingu v pupíku je to super.:-)

    MADIETTA: Taky usilovně přemýšlím, při jaké domácí teplotě se asi tak někdo může cítit dobře v trenýrkách, ale triku s dlouhým rukávem.:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RADUZZKA: jako jo, asi je to sexi - jenom by mě zajímalo, na kolik si doma vytápíš, že to dáš, my doma topíme cca na 21 a mám na sobě triko, tuniku, legíny a tlustý ponožky. ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ja myslím, že v nějakým štětkovským vohozu by to mohlo mít potenciál.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    RADUZZKA: Za mě nechapu k cemu to je. Jelikož to ma trictvrtecni rukav a hole bricho, ma to byt asi sexy..? Tomu zas odporuje to,ze je to nejaky upletovy calvin klein...
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    MEANKITTY11: Dik, chtela! A dostalo se mi odpovědi, nad kterou se max muzu pousmat... Obscenni... Made my day ;)
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    VON_GILOTINE: Díky, ale mam takovej pocit ze vohoz na doma je taky vohoz ;) ale to je fuk... Každopádně dik;)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    RADUZZKA: Kalhoty tak nízko, že je to téměř obscénní, fotka tak špatná, že ty šikmý pruhy dělají dojem, v těch šortkách máš pro někoho takový 25 cm překvapení, mno, už se radši jdu dívat na něco jinýho. A nezapomeň, chtělas vědět.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tipuju aka varim z vody aka zeru nudou v praci zed:

    vyrazne napsany brand, nejsou videt boty, pozde jsi dodala info ze je to na doma a ne na ven, spis se sem davaji venkovni outfity, neni moc co na to napsat ve stylu "jinou šálu, jinou barvu puncochacu, atd" proste neumoznuje to rady ani kritiku moc pac neni jasny k cemu nebo kam to melo slouzit. nevim braindead sorry. treba se nekdo ozve
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    JONY: Pěkné, ale na obrázku nad tebou chybí Kalousek.
    JONY
    JONY --- ---
    půlvohoz pražské kavárny

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ICARUS: je to takové "neurazí, ale nenadchne". Jsi mladý hezký chlapec, můžeš si dovolit mnohem větší vodvaz, nemusíš být šedá myš.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vedecky! Tak se na to musi.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ICARUS: Tuhle fázi rovnou přeskoč. Fakt.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BEESWAX: ano, momentalne se oblikam velice minimalisticky, na detaily si troufnu az casem. beru je totiz jako zamerne a cilene poruseni pravidel, jenze k tomu, abych si mohl pravidla dovolit porusovat, musim v prvni rade vedet, proc vznikly a naucit se je respektovat.

    BEESWAX
    BEESWAX --- ---
    PISISKVOR: hi hi, obroučky
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    BEESWAX: co jsou zajimavy broucci? muj muz je chytrej a vtipnej ale zajimave broucky nikde nema :/
    BEESWAX
    BEESWAX --- ---
    ICARUS: A když máme být milí/hodní, co od nás přesně čekáš?

    Na mě působí Tvůj ohoz natolik fádně, že ho nemůžu ani pochválit, ani pohanit. Na mužském oblečení miluji detaily s nápadem - červené lemování u knofíličku na košili, kožený drobný detail na svetru, zajímavé broučky.. Zkrátka něco, co řekne, že je ten muž chytrý a ještě k tomu má smysl pro humor.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ALENNAI: pardon, na mobilu to vypadalo o dost lip, ted na pc koukam, jaka je to hruza. priste se polepsim.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Mluvte na něj anglicky. Česky evidentně "neumí"...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam