• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    RADUZZKA: Tak teď už sem hoď něco v opravdovým oblečení, s obličejem a ideálně i telefonním číslem, ať ti konečně můžeme nasypat ty plusíčky a tenhle případ uzavřít.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Ja jsem za ty reakce rada, nechápejte me špatně ;) uz rozumím alespoň proc ta salva minusu (pozdvižení), ano mam jiný pohled na vec :) ...tim bych to uzavřela ;)
    JONY
    JONY --- ---
    klasika... dám sem fotku a divím se, že na ni někteří lidé mají jiný názor než já. Inu nyx a pokročilí uživatelé...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    RADUZZKA: Nevyžádala sis to pozdvižení náhodou sama? :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    RADUZZKA: To pozdvizeni jsi z toho udelala akorat ty. Ja treba puvodne dal pouze minus, protoze je to spatna kvalita fotky, s osklivym oblecenim (at uz kamkoli).
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Dekuji za reakce, jen jsem nechapala ze tričko s kratasy vyvolá takové pozdvižení ;) ale zajímavé dik
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    EDERA: Tak kazdej je citlivej na jiny casti tela, ja treba chodim casto s holejma nohama, ale s dlouhym rukavem. V dlouhejch kalhotech a triku je mi mnohem vetsi zima, nez bosky s dlouhym rukavem.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MADIETTA: No mne to treba neprijde ani sexi teda. Tohle obleceni na me pusobi tak, ze ho dostala na neakem autosalonu kdyz tam delala hostesku a pro usporu to nosi doma...
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    EDERA: já doma chodím celou zimu v tílku a bosa. jsem prostě tak zvyklá a teplotu tomu přizpůsobuju, mám doma krásný 22 stupňů:) v tom triku s dlouhým rukávem bych se upekla:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    RADUZZKA: Blbý né, na předvedení postavy a piercingu v pupíku je to super.:-)

    MADIETTA: Taky usilovně přemýšlím, při jaké domácí teplotě se asi tak někdo může cítit dobře v trenýrkách, ale triku s dlouhým rukávem.:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RADUZZKA: jako jo, asi je to sexi - jenom by mě zajímalo, na kolik si doma vytápíš, že to dáš, my doma topíme cca na 21 a mám na sobě triko, tuniku, legíny a tlustý ponožky. ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ja myslím, že v nějakým štětkovským vohozu by to mohlo mít potenciál.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    RADUZZKA: Za mě nechapu k cemu to je. Jelikož to ma trictvrtecni rukav a hole bricho, ma to byt asi sexy..? Tomu zas odporuje to,ze je to nejaky upletovy calvin klein...
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    MEANKITTY11: Dik, chtela! A dostalo se mi odpovědi, nad kterou se max muzu pousmat... Obscenni... Made my day ;)
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    VON_GILOTINE: Díky, ale mam takovej pocit ze vohoz na doma je taky vohoz ;) ale to je fuk... Každopádně dik;)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    RADUZZKA: Kalhoty tak nízko, že je to téměř obscénní, fotka tak špatná, že ty šikmý pruhy dělají dojem, v těch šortkách máš pro někoho takový 25 cm překvapení, mno, už se radši jdu dívat na něco jinýho. A nezapomeň, chtělas vědět.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tipuju aka varim z vody aka zeru nudou v praci zed:

    vyrazne napsany brand, nejsou videt boty, pozde jsi dodala info ze je to na doma a ne na ven, spis se sem davaji venkovni outfity, neni moc co na to napsat ve stylu "jinou šálu, jinou barvu puncochacu, atd" proste neumoznuje to rady ani kritiku moc pac neni jasny k cemu nebo kam to melo slouzit. nevim braindead sorry. treba se nekdo ozve
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    JONY: Pěkné, ale na obrázku nad tebou chybí Kalousek.
    JONY
    JONY --- ---
    půlvohoz pražské kavárny

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ICARUS: je to takové "neurazí, ale nenadchne". Jsi mladý hezký chlapec, můžeš si dovolit mnohem větší vodvaz, nemusíš být šedá myš.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Vedecky! Tak se na to musi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam