• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    KASUMI: kde prosím koupím takovou kabelku?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    sli jsme vcera na Cirque du Soleil.. zadnej dresscode, ale uplne jsem to nechtela zabit..

    FLOE
    FLOE --- ---
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    KOUDY: ne! Jsi hnusnej. Člověk se jednou poradně naji a uz ho lidi poušti sednout v tramvaji :)
    KAIAFOX: diky :)

    LUCKYSWEETY: maskuju to, nebo se aspon pokouším :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BARBORKA: Gratulace :) a ty cervene jsou super!
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    BARBORKA: Tak ty prsa ale! To jsem si naživo nevsimla ,)) (ty červený samo)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BARBORKA: Ty uz si zas v tom?:))
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    REDDAY8: jo ty cervene saty si beru, kdyz chci aby si nikdo nevsiml niceho :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    BARBORKA: Myslim ze v tech cervenych uz by si nikdo nevsiml co mas na nohach. :)
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    tak vymyslet neco, co by alespon naznakem splnovalo "Business casual" dress code + podpatky na snesitelne urovni byl docela orisek, zvlast kdyz to zacnete resit pul hodiny pred odchodem na akci...:)


    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MART1NKA: uaaaaa .. ne, já je nepotřebuju .. nepotřebu .. nepotře .. nepo .. popo .. potře .. POTŘEBUJU! :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SITH: Takovou mají všude, pane kolego.
    EFESH
    EFESH --- ---
    SITH: Timeout (California Heritage)
    SITH
    SITH --- ---
    EFESH: odkud košile?
    EFESH
    EFESH --- ---
    A jde se do prace

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MART1NKA: Moc pekny :).
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Chceli ste fotku trička z Reparády.

    DALEEN
    DALEEN --- ---
    NAVARA: Já na sobě měla vínové večerní šaty pod kolena a lodičky na vysokém podpatku, můj doprovd měl padnoucí oblek. Bohužel Obecní dům na akci pustí spoustu turistů, kteří příjdou rovnou z ulice.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DALEEN: to že tě nevyvedla ochranka a nevymáchala v dehtu a peří neznamená, že to stačí :P
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KAIRRA: Stačí i kraťasy, kostkovaná košile, sandály a foťák kolem krku... a to bylo před dvanácti lety.... Cokoliv jako "malé černé" bude v pohodě :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KAIRRA: pod kolena stačí. ja som bola v lbd šífónových pod kolená a lodičkách a bolo to v poriadku. skús Jane Bond u Míráku, tam sa dajú zohnať šaty na tieto poloformálne udalosti (slušné, ale žiadna veľká večerná). síce v poslednej dobe išli dole s materiálmi, ale furt sa tam dá vybrať.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam