• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEXXA: Pokud seš na cestě za kraťasama pod kolena, tak se na tu cestu radši vyser.
    FLOE
    FLOE --- ---
    LEXXA: Taky uz, krome spotrebka, resim planem B, kdyz uz usit nejen saty stoji stejne jako je koupit spatne usity a nekvalitni v konfekci.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FLOE: patrne jdu cestou B. zda se mi ze dneska ty sortky stoji za vyliz*. nebo pujdu lacinejsi metodou a oprasim ze skrine kilt
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VESPER_INDIGO: v lete si myslim, ze to je naopak dobry. Zalezi na konkretnim kusu, ale outdoor shortky jsou rychleschnouci. Je to teda obleceni do lesa, ne do divadla.
    FLOE
    FLOE --- ---
    VESPER_INDIGO: Bohuzel, pokud se dneska nechces parit v umeline, tak bud zaplatit nebo nechat usit. A zaplatit...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VESPER_INDIGO: pokud jsou dost pytlovite tak tam nejaky vzdych bude proudit. ale moc bych to nevidel. ja si loni z cireho zoufalstvi koupil nejaky v decathlonu a jako ano, jsou to kratasy ale ze by mi delaly radost a radne klimatizovaly to co maji klimatizovat. to ne.
    takze jsem na ceste za dalsima kratasama tak 3-4prsty pod kolena, idealne z nejake rozumnejsi latky a bezpodminecne cerne :)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Ahoj, nevím kam se moc obrátit, tak zkouším zde. Viděl jsem hezký kraťasy v outdoor shopu, ale jsou z nylonu 100% a další jsou 90% polyester a 10% elastan. Někdo mě kdyžtak opravte - myslím si sám, že je to strašlivá zhovadilost a člověk se v tom v létě uvaří? Nebo tomu jenom nerozumím?
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    černočerná pracovní

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    sli jsme dneska na dostihy :)

    FLOE
    FLOE --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Vzdau delší, vpředu kratší a všude kostkovaný (v reálu modře). Nový úlovek ze staré kolekce Imreczeova, která je teď za poloviční ceny.

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    KASUMI: kde prosím koupím takovou kabelku?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    sli jsme vcera na Cirque du Soleil.. zadnej dresscode, ale uplne jsem to nechtela zabit..

    FLOE
    FLOE --- ---
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    KOUDY: ne! Jsi hnusnej. Člověk se jednou poradně naji a uz ho lidi poušti sednout v tramvaji :)
    KAIAFOX: diky :)

    LUCKYSWEETY: maskuju to, nebo se aspon pokouším :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BARBORKA: Gratulace :) a ty cervene jsou super!
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    BARBORKA: Tak ty prsa ale! To jsem si naživo nevsimla ,)) (ty červený samo)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BARBORKA: Ty uz si zas v tom?:))
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    REDDAY8: jo ty cervene saty si beru, kdyz chci aby si nikdo nevsiml niceho :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    BARBORKA: Myslim ze v tech cervenych uz by si nikdo nevsiml co mas na nohach. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam