• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EDERA: ze ja vul dal svy stary levisky na charitu. to mam za to...
    EDERA
    EDERA --- ---
    LEXXA: Protože je to marný - nikde je nemaj.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    VESPER_INDIGO: Timeout
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    Já teda mám tyhle kraťasy, složení je 60 % bavlna, 37 % polyester, 3 % spandex a jsou naprosto v pohodě. Nepařim se v nich, materiál je příjemnej a celkovej střih taky.

    Kraťasy Helikon Urban Tactical krátké, coyote | Armed army shop
    https://www.armed.cz/kratasy-helikon-urban-tactical-kratke-coyote/d-105550/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VESPER_INDIGO: nestyd se. moje posta taky zeje prazdnotou
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    MAR_TINA: pošta
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VESPER_INDIGO: může prosím poslat odkaz nebo kontakt?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    FLOE: asi nějaké karmické působení či co, našel jsem lněné 3/4, pánské, šité na míru za 1400 O.o

    Díky všem za ohlasy.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JAKE_UP: ano? a proc konkretne?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEXXA: Pokud seš na cestě za kraťasama pod kolena, tak se na tu cestu radši vyser.
    FLOE
    FLOE --- ---
    LEXXA: Taky uz, krome spotrebka, resim planem B, kdyz uz usit nejen saty stoji stejne jako je koupit spatne usity a nekvalitni v konfekci.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FLOE: patrne jdu cestou B. zda se mi ze dneska ty sortky stoji za vyliz*. nebo pujdu lacinejsi metodou a oprasim ze skrine kilt
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VESPER_INDIGO: v lete si myslim, ze to je naopak dobry. Zalezi na konkretnim kusu, ale outdoor shortky jsou rychleschnouci. Je to teda obleceni do lesa, ne do divadla.
    FLOE
    FLOE --- ---
    VESPER_INDIGO: Bohuzel, pokud se dneska nechces parit v umeline, tak bud zaplatit nebo nechat usit. A zaplatit...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VESPER_INDIGO: pokud jsou dost pytlovite tak tam nejaky vzdych bude proudit. ale moc bych to nevidel. ja si loni z cireho zoufalstvi koupil nejaky v decathlonu a jako ano, jsou to kratasy ale ze by mi delaly radost a radne klimatizovaly to co maji klimatizovat. to ne.
    takze jsem na ceste za dalsima kratasama tak 3-4prsty pod kolena, idealne z nejake rozumnejsi latky a bezpodminecne cerne :)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Ahoj, nevím kam se moc obrátit, tak zkouším zde. Viděl jsem hezký kraťasy v outdoor shopu, ale jsou z nylonu 100% a další jsou 90% polyester a 10% elastan. Někdo mě kdyžtak opravte - myslím si sám, že je to strašlivá zhovadilost a člověk se v tom v létě uvaří? Nebo tomu jenom nerozumím?
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    černočerná pracovní

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    sli jsme dneska na dostihy :)

    FLOE
    FLOE --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Vzdau delší, vpředu kratší a všude kostkovaný (v reálu modře). Nový úlovek ze staré kolekce Imreczeova, která je teď za poloviční ceny.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam