• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LILY28: jakože tlustej časopis je katalog. aha :DD
    LILY28
    LILY28 --- ---
    LUCIASHECK: katalog Elle. Ptrsnejsi info nemam casopis jsem cetla v cekarne u doktorky. Ale i na netu se da spousta obrazku najit :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ja si klidne pockam na fotky ze svatby, urcite jich bude dost:)
    LILY28
    LILY28 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: mela jsem jen takovy dojem ;)
    LILY28
    LILY28 --- ---
    BLONDYNKA: jak rikam, fialova nikde v obchodech nebyla takze po KONZULTACI S NEVESTOU byla zvolena ruzova. V poradku kazdemu se libi neco jineho ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LILY28: co je stará móda?
    mně nic neříká Elle? jako proč? já si teda kupuju Harper's Bazaar, vzácně Elle nebo Cosmopolitan
    LILY28
    LILY28 --- ---
    BRUSINKA: ne ne mam normalni silonky po cele delce nohou takze je blby odraz svetla
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    LILY28: Zda se mi to, nebo ti vykukuji z tech lodicek nejaky silonovy tapky?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LILY28: v jakém katalogu a na jaké postavě že to bylo vyfocené?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LILY28: a když nemáte fialovou, dejte tam růžovou. Ne, bohužel to opravdu není v pořádku. Je to hrůza.
    LILY28
    LILY28 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nevis, ze stara moda se vraci? :D
    Me tohle nic nerika asi tak jako tobe Elle a jine. Kazdemu se libi neco jineho ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    kterýho? z Magnetu? tak to je v pořádku
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Bila barva byla podminkou s doplnenim fialove ale vzhledem k tomu, ze fialova nikde nebyla zvolila jsem ruzovou jako ostatni hoste, takze sukne nevadila ani tylova. Bohuzel na te fotce to nevypada jako v realu :/ jinak kombinaci vseho dohromady jsem okopirovala z katalogu a libila se mi. Ano pozdeji jsem mela sukni vyse a vypadalo to lepe :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ALONSY: O to je to pripadne smutnejsi.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LILY28: ta sukýnka by mohla udělat mnoho krásy, v pase, ale takhle nízko a ještě s košilí, to je velký omyl kor když nejsi zrovna vosička
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Mne tá tylovka pripomína spodničku, čo mám doma k áčkovým šatom. Nenapadlo by ma zobrať si ju len tak. Teda ak je to v pase guma.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    FEFERONIE:
    MADIETTA:
    KAIAFOX: Třeba je to její svatba, ne?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LILY28: to se fakt nepovedlo. Každý kousek zvlášť je pěkný, ale dohromady to vůbec nefunguje, košile téměř business vzhledu zkombinovaná s něžnou tylovkou působí jak pěst na oko, navíc jak podotkla KAIAFOX, se bílá tylová sukně, nejsi-li nevěsta, fakt nehodí. A pokud jsi to vyfotila už ve finálním stavu, tak ty příšerně střapaté vlasy ještě k tomu... prostě jednotlivé ingredience včetně tebe prima, dohromady je to jak pejsek s kočičkou, když dělali dort.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Btw porad plati, ze na svatbu bila ne e, obzvlaste ne bila tylovka, ve kterych se dnes vdava kazda druha. Muzes zmast svatebcany a za to te nevesta nebude mit rada ;).
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    V tomhle pripade uz bych spis prosila o ranu z milosti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam