• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GIO: Pokiaľ je to saténová stuha a sukňa má viac vrstiev, tak by som si to dala na seba aj ja. Z tmavej fotky je ťažké to rozoznať. Našla som na fléri nejakú, ktorá o sebe tvrdila, že je oboje a teda od pohľadu to bolo na horný diel málo.
    GIO
    GIO --- ---
    MART1NKA: to je vetsinou satenova stuha.. .. kazdopadne bezne to nosim (ne na svatby teda) a rozhodne to neni jen spodnicka.)
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    LILY28: Tyhle svatby na které mas nadiktováno, co si mas oblect, bych asi vynechala ,)) na me by bílou ani fialovou nikdo nedostal.
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    LILY28: To je recese, že jo? Nebo ses s někým vsadila?
    LILY28
    LILY28 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: krome za me at to je i leporelo. Urcite tady nebudu slovickarit nad blbostma. Hodila jsem foto, napsalo se nekolik negativnich komentaru a tod vse ;) vic neni co resit
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LILY28: jakože tlustej časopis je katalog. aha :DD
    LILY28
    LILY28 --- ---
    LUCIASHECK: katalog Elle. Ptrsnejsi info nemam casopis jsem cetla v cekarne u doktorky. Ale i na netu se da spousta obrazku najit :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ja si klidne pockam na fotky ze svatby, urcite jich bude dost:)
    LILY28
    LILY28 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: mela jsem jen takovy dojem ;)
    LILY28
    LILY28 --- ---
    BLONDYNKA: jak rikam, fialova nikde v obchodech nebyla takze po KONZULTACI S NEVESTOU byla zvolena ruzova. V poradku kazdemu se libi neco jineho ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LILY28: co je stará móda?
    mně nic neříká Elle? jako proč? já si teda kupuju Harper's Bazaar, vzácně Elle nebo Cosmopolitan
    LILY28
    LILY28 --- ---
    BRUSINKA: ne ne mam normalni silonky po cele delce nohou takze je blby odraz svetla
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    LILY28: Zda se mi to, nebo ti vykukuji z tech lodicek nejaky silonovy tapky?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LILY28: v jakém katalogu a na jaké postavě že to bylo vyfocené?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LILY28: a když nemáte fialovou, dejte tam růžovou. Ne, bohužel to opravdu není v pořádku. Je to hrůza.
    LILY28
    LILY28 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nevis, ze stara moda se vraci? :D
    Me tohle nic nerika asi tak jako tobe Elle a jine. Kazdemu se libi neco jineho ;)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    kterýho? z Magnetu? tak to je v pořádku
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Bila barva byla podminkou s doplnenim fialove ale vzhledem k tomu, ze fialova nikde nebyla zvolila jsem ruzovou jako ostatni hoste, takze sukne nevadila ani tylova. Bohuzel na te fotce to nevypada jako v realu :/ jinak kombinaci vseho dohromady jsem okopirovala z katalogu a libila se mi. Ano pozdeji jsem mela sukni vyse a vypadalo to lepe :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ALONSY: O to je to pripadne smutnejsi.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LILY28: ta sukýnka by mohla udělat mnoho krásy, v pase, ale takhle nízko a ještě s košilí, to je velký omyl kor když nejsi zrovna vosička
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Mne tá tylovka pripomína spodničku, čo mám doma k áčkovým šatom. Nenapadlo by ma zobrať si ju len tak. Teda ak je to v pase guma.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam