• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    KATIA
    KATIA --- ---
    EDERA: ve stoje? to jsem neslyšela, většina asie dřepí (mmch zdravější poloha) a tak prostě drepnou na prkynko...
    EDERA
    EDERA --- ---
    ZANNA: A já čekala, že mě aspoň někdo polituje! :-)
    KATIA: Nejspíš. Oni prej jsou tak zvyklý čůrat ve stoje, že si stoupaj i na míse.:-O
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ETERNITY: co vidím, tak uvazané mají všechny správně. Některé maximálně lehce neupravené. A přes to těhotenské bříško je to vždycky maličko problém. Ale jinak technicky správně.
    KATIA
    KATIA --- ---
    EDERA: čůrala tak, že na dřepěla na prkynku, ne?;-)
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    EDERA: Omlouvám se, ale dneska mi to spravilo náladu :-))) Děkuju :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    MART1NKA: Od té doby, co jsem zažila oslavu Dne nezávislosti u Niagarských vodopádů, jsem indofob taky. Byli jich tam mraky, nemají žádnou osobní bublinu, takže neustále zasahujou do intimního prostoru a vrcholem byla indická stařena na WC, která se netrefila do mísy a tou mezerou u země mezi přepážkama, co oddělujou kabinky, mi počůrala nohu.
    JOPS
    JOPS --- ---
    kdyz jsme u te svatby, tak zrovna pred cca 3 tydny jsem byl a v pozvance bylo, at si kazdy oblekne co mu vyhovuje a pokud se chcete sladit s nevestou a zenichem, tak ze budou mit na sobe tyto barvy (nevim uz jaky :))

    no a 100% chlapu klasika, cerne kalhoty, bila kosile a baby mely saty vsehochut :) takze asi tak. Jenom jsem chtel naznacit, ze opravdu se ty barvy zminuji, ale tady nastesti nebylo vyzadovano :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ETERNITY: Až na tých, ktorí sa pohybujú v korporátnej IT sfére. Tí sú indofóbi :). Okrem jedla teda.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ETERNITY: :DDD
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Muj moudry manzel mel pravdu... dneska je kazdej druhej indofil....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ETERNITY: to jsou všechno tanecnice indického tance :) a potom existuje polosari.. sukna a zavoj... to je ta jednodussi varianta ;)

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    nejak mi porad unika rozdil mezi / svatbu ladime do ruzove, vsichni mejte neco ruzoveho - nejlep saty vs poridte si ruzove sari, jeeeej
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GRANTORINO: Nejak jsem dosla k zaveru, ze zalezi na tom, pres ktere rameno je to prehozene, ale asi to vzdavam. Vazani tohohle hadru mi prijde jak bramborovy salat, kazda domacnost ma zarucene pravy zpusob. Musela to byt ale velmi slusna a dustojna svatba, dokazu si predstavit, jak bych se po par sklenickach v tomhle uboru prerazila. Nakonec mi prijde prijatelnejsi i ta zluta svatba, nez svatba v sari:) Jeste ze me to nikdo nenuti nosit:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ETERNITY: ono těch způsobů je hrozně moc myslím...
    5 Different Ways of Wearing Saree For Wedding to Look Slim & Tall |Tips & Ideas to Drape Saree Pallu
    https://www.youtube.com/watch?v=pwgPsmjyhz8
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ETERNITY: nejsme znalec sárí, ale řekla, bych, že ok...

    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    GRANTORINO: nemaj to nektere nejak divne namotane? No, stejne je nelepsi ten krsnak v crocsech:))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    kamarádka byla nasvatbě, kde byl tenhle dresscode, podle mě to sluší každému v sárí prostě, nemůžu si pomoct :), nevěsta jeovšem tanenčice indického tance, takže stylově
    tady bych řekla, že si částečně kupovaly stejná sárí..

    GIO
    GIO --- ---
    LORAIN: leprikorn.))
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: Ja byla jen na svatbe MODRA a na svatbe CERVENA, jinak mam nastesti taky pricetny okruh kamaradu :-D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Koukam, ze bych mela asi rychle podekovat vsem svym kamaradkam, ze jsou pricetne i v dobe svatby, a vic nez z jednotne barvy obleceni se raduji z pritomnosti jim milych lidi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam