• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    KATIA
    KATIA --- ---
    MAR_TINA: máme...a ve sklepě ukrytý turecký záchod, kam chodíme tajně :-))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KATIA: což poněkud koliduje s touto mapkou FEFERONIE: Ledaže by měli dostatek čistých potůčků, do 50 m od bydliště.

    (O bidetu a bietové spršce jis už slyšela?)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KATIA: Ty máš manžela odněkud odtam nebo čím jsi docílila tohoto stupně vymytí mozku?
    KATIA
    KATIA --- ---
    BLONDYNKA: drepnout si a pak si umýt zadek vodou je rozhodně zdravější způsob než co aplikujeme u nás. globálně tedy inteligenčně vedou akorát jim to kazí pár neprizpusobivych jednotlivců, kteří nejsou dost flexibilní pro naše zvrhlé podmínky:-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    MAR_TINA: holt zvyk je železná košile:-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KATIA: tak tady se nebavíme o tom, jaký druh mísy si zvolím domů, aby to bylo zdravé, ale jak zareaguji, když přijedu do dálné ciziny a spatřím jiný druh mísy.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KATIA: myslíš ten, jehož výsledkem je rozbitý záchod, zlámané nohy a posrané okolí? Aha....
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BERUSKA_CA: mě ne :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    LUCIASHECK: Me spis uprimne zajima, jak to delaji tehotne.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    LUCIASHECK: Kozacek:)

    Mno ale tak jsme to probrali vrchem dolem (doslova), ve Vegete se vytreli a ted uz se muzem vratit k Vohozu... ne?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KATIA: zjevně ne tehdy, když tě musí ošetřovat se zlomenou nohou :-D
    KATIA
    KATIA --- ---
    BLONDYNKA: jejich způsob vykonávání potřeby je zdravější, tak ti nevím;-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    BLONDYNKA: jejich způsob vykonávání potřeby je zdravější, tak ti nevím;-)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FEFERONIE: zas je to taky při koncentraci lidí a z toho vyplývající hygieně vcelku logický řešení...
    MAR_TINA: viz výše-myslim,že seš buď naučená,že sedat si je ekl (všichni ostatní) nebo sedat si je občas ok a občas ekl, dle konkrétní situace (evropani)-a u tureckýho záchodu je zjevný,že sednout si je ekvivalentem sednout si do mísy...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Vzhledem k nutnosti býti korektní jistě nechceš slyšet, že jsme se naučili používat mozek.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    EDERA: Ne.
    Ale je zajímavý, že ti Vietnamci nebo Číňani napíšou anglicky cedulku, že použité ubrousky nemáš splachovat do záchodu, ale k čemu všemu se tam dá použít ta sprcha, to už nenapíšou.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SPIKE411: To snad dělají jen Řekové s tou jejich specifickou kanalizací, ne?
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    SPIKE411: někde jsem četl, že je naše západní civilizace v historii lidstva ojedinělá v tom, že si utírá prdel suchým papírkem. Je to jako kdyby si člověk máznul hovno na tvář a pak místo umytí použil papír na setření
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: Představuju si, co si asi říkají asijské ho(s)telové uklízečky, když vybírají po těch vzdělaných běloších posrané ubrousky z košů. (Aneb ta sprcha na hajzlu by asi taky chtěla návod k použití.)
    EDERA
    EDERA --- ---
    IDENTITY: Taky jak vidíš, z toho mám trauma i po sedmi letech.:-) Zvlášť, když jsem tu stařenku chvilku před tím pustila ve frontě před sebe. Poprosila mě o to slečna, která ji doprovázela a podpírala a která byla tak krásná, že jsem si říkala, jak je vůbec něco takovýho možný. Jo, každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam