• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SARKALINA: Ten je i zdokumentovanej. Nazywa się Janusz.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DEVIL: vybavil se mi pribeh, kterej s nama sdileli na lavinovym kurzu. o typkovi, kterej vyrazil z chaty na chatu, v pantoflich a s igelitkou v ruce.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    vyrazil sem do hor, jak mi to slusi? ;)

    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    HUDOUS_ML: Já ten dotaz vytěsnila, no. Jsou věci, se kterými se můj mozek nedokáže smířit, holt.
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    BLONDYNKA: jo. představ si. Ale jako nechlubila bych se tím tady, kdyby tudy neproběhl nedávno dotaz, jestli svetr s šukajícími soby nelze koupit i levněji, než za 100, případně 50 eur.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    HUDOUS_ML: Tvl, za tohle někdo vyhodí čtyři stovky? Za takový hnus? Ježiši.
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    MABLUNG: na trošku vzdálenější pohled jsou to jednoznačně souložící sobi. Uznávám, fotka se úplně nepovedla :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    MABLUNG: a kopr... Mamuti ve prece jedli s koprovou omackou :D
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    HUDOUS_ML: Co to na tom je? Dinusauři zkřížení s jednorožci?
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    Taky uz mi přišel vánoční svetr! Za 14 € :P

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    VON_GILOTINE: Já jsem si to přečetla a chápu z toho, že kočky jsou čistě bytový. A jako vysvětlení přezouvání harantovi mi to přijde docela oukej. Nic k řešení.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    A tohle fakt řešíte, potože má dítě doma bačkory? o_O
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    KAIAFOX: neco ti sviti v rozkroku :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Uplne si predstavuju, jak narvu kocce dva lexauriny, abych ji omamene mohla vecpat pet benadrylu a nasledne ji VYKOUPAT.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Ale jako jo, taky tu kočku umyju, když je fakt zahnojená, protože se mnou spí v posteli a samozřejmě nikdo nechce mít na polštáři bahno a kousky sežraných myší, žejo. Na druhou stranu, my lidi nosíme z té ulice úplně stejnou špínu a bordel, nikdy se tomu nevyhneš úplně, nesmí se to přehánět a člověk se z toho nesmí zbláznit. Mmch přehnaná čistota je imho pro zdraví horší než trocha špíny.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    BLONDYNKA: tak to je no. když nechceš doma čurbes, musíš pořád utírat ťapky. já jsem v zimě často klopila labradora do vany (s vypětím sil :), protože míval i špinavý podvozek. všecko je něco za něco
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Musíš pěkně umývat ťapičky po každém vyvenčení. Good luck :-D

    Minule se mě ptal můj muž takhle o půl čtvrté ráno, když kočka škrábala na okno do ložnice a já ji pouštěla dovnitř v totálním polospícím komatu (venku samozřejmě pršelo jak svině), jestli jsem jí umyla nohy. Chvíli jsem zvažovala, že ho zadusím polštářem, pak jsem to naštěstí zaspala :-)
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    KAIAFOX: Nedá mi to se nezeptat. Kdybyste měli psa, po každém venčení ho koupeš v savu? :]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nojo, ale jak přezuju kočky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam