• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SOLEI: tak ja nemuzu byt cela v jedne barve. Jsem vysoka, takze bych vypadala jako kuzelka. Jsem asi jen sekla, ze svetle kalhoty rozsiruji stehna. Promyslim jeste. Kouknu do skrini na kombinace.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: mne se vždy líbily kontrasty, takže ke světlým kalhotám mívám tmavý vršek ( smetanové kalhoty a vínový svetr)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KAIAFOX: jsou to tyhle a prave nosim spis svetlejsi vrsky- pac tmavy kalhoty.



    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARAJ: Svetlejsi.. modry? Nebo sedy, bily?

    Asi cokoli. Ted jsem v rychlosti projela Pinterest a jsou tam nejruznejsi kombinace, celkem nositelny a vytvoritelny z bezneho satniku. Pokud nosis tmavy i vrsky, budou svetly kalhoty hezkym osvezenim a melo by to dohromady fungovat.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    mam dotaz. Jsem lehce konzerva a nosim jen hodne tmave dziny a ted jsem narazila na svetlejsi, premyslim o nich..jen moc nevim co se s nima kombinuje. Nejaka doporuceni?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: dobra taska
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    (To kolem krku fakt neni deka)

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    PUPEK: Nemám doma velké zrcadlo a cestou pro navstevu jsem se vyfotila.
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    SABATHSASULE: nemáš doma zrcadlo, tak se chodíš fotit do výtahu?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Jako odskodneni za naprosto nesmyslne “must have” pozaduju rizek
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Na dnešní mejdan u mě, když se obaluje 5 kg řízků, tak stylová zástěrka must have!

    KLEER
    KLEER --- ---
    Ja mam taky vanocni svetr! Ale bez sobu:(

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    Hh, to je dabel. Ja sem si vsechno nes v batohu. Akorat mi k esenci cestvi chybela zmijovka a ceskej velkej lahvac. Kdyby mi nekdo chtel zmijovku klidne i jetou poslat do kanady, stedre bych ho odmenil.. ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SARKALINA: Ten je i zdokumentovanej. Nazywa się Janusz.

    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    DEVIL: vybavil se mi pribeh, kterej s nama sdileli na lavinovym kurzu. o typkovi, kterej vyrazil z chaty na chatu, v pantoflich a s igelitkou v ruce.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    vyrazil sem do hor, jak mi to slusi? ;)

    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    HUDOUS_ML: Já ten dotaz vytěsnila, no. Jsou věci, se kterými se můj mozek nedokáže smířit, holt.
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    BLONDYNKA: jo. představ si. Ale jako nechlubila bych se tím tady, kdyby tudy neproběhl nedávno dotaz, jestli svetr s šukajícími soby nelze koupit i levněji, než za 100, případně 50 eur.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    HUDOUS_ML: Tvl, za tohle někdo vyhodí čtyři stovky? Za takový hnus? Ježiši.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam