• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PISISKVOR: to, ze nekdo kdysi zavelel, ze k dzinam se hodi vsechno, tak to tak vsichni zacali nosit, jeste neznamena, ze se k dzinam opravdu vsechno hodi :-D
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    ja spis nechapu ze nekdo muze mit problem vybrat zbytek k dzinam haha
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: mno patrne jsi asi jedna z mala zen co ma koule nosti Levi's 10001 coz je barva puvodniho denimu. vsechno ostatni je designerky ustrel.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT:
    LUCIASHECK:

    cha, diky!:D nejsem teda jedinej tvor co vidi max bila + cerna kombinace:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: presne, kdyz uz "stredne modre" dziny, tak bych volila jine, pokud svetle, tak opravdu vyrazne svetlejsi

    taky mam presne s touhle barvou dzin pocit, ze se k nim nehodi skoro nic :-D
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    SARAJ: Vzala bych si k tomu jednoduchý bílý vršek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: Pokladat otazky o kterych si myslime ze na ne zname tu jedinou spravnou odpoved je jedna z nejroztomilejsich zenskych vlastnosti. Az budes znat tu o tom smyslu zivota, tak se ozvi, ta by me snad i zajimala :-)

    (Neni nahodou, ze manekynky byvaji dlouhe a stihle. Na takove postave vypada vicemene vsechno dobre, takze se pres vsechny zoufale pokusy politicky korektnich feministek etablovat male a tluste modelky stale jeste obleceni predvadi na postavach ne nepodobnych te tvoji. Take neni nahodou, ze v lete se nosivaji svetle veci. Bile kalhoty a svetly vrsek urcite neni neco, cim bys pusobila exoticky. Ale samozrejme, proti utkvelym predstavam o sobe same nenadelas nic. Co ze jsi se vlastne chtela zeptat? :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Mne prijde, ze tyhle dziny nejsou ani svetly ani tmavy, takovy neco mezi a vlastne se mi ta barva vubec nelibi.
    Prijde mi spis kombinovatelna se svetlyma vrskama, a to predevsim s bilou. A pak s cernou. Jinak se mi v hlave k tomu nic moc nehodi.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLOWUP: a smysl byti je jaky, prosim?
    Ja jen abych vedela na co se uz nemusim ptat.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: Smysl dzin je mimo jiny ze k nim muzes nosit cokoli.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: zustan u tmavych.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JAKE_UP: kdybych mela pocit, ze cokoliv, tak se neptam:D mrmly mrmly..jsem stara konzerva:))
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ:
    SARAJ: Asi cokoliv, ne?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SOLEI: nevezmu a dik. dojdu si je zkusit jeste jednou a uvidim.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: osobně mám světlejší kalhoty než vršek radši -nohy mám hubené a pupek veliký takže mám pocit že barevný rozdíl to trochu maskuje. Jen nemůžu černou, jsem přírodní hodně světla blondýna, tak si musím dávat pozor.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: možná jen špatně vidím , ale nohy i zadek vypadají perfektně a můžeš mít i bílé když budeš chtít.
    Tyhle kalhoty jsou středně modré a pokud k nim nevezmes dzinovou košili tak s nejvyšší pravděpodobností bude dobře vypadat všechno.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SOLEI: tak ja nemuzu byt cela v jedne barve. Jsem vysoka, takze bych vypadala jako kuzelka. Jsem asi jen sekla, ze svetle kalhoty rozsiruji stehna. Promyslim jeste. Kouknu do skrini na kombinace.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: tyhle kalhoty jsou pořád ještě dost tmavé
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: mne se vždy líbily kontrasty, takže ke světlým kalhotám mívám tmavý vršek ( smetanové kalhoty a vínový svetr)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KAIAFOX: jsou to tyhle a prave nosim spis svetlejsi vrsky- pac tmavy kalhoty.



    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARAJ: Svetlejsi.. modry? Nebo sedy, bily?

    Asi cokoli. Ted jsem v rychlosti projela Pinterest a jsou tam nejruznejsi kombinace, celkem nositelny a vytvoritelny z bezneho satniku. Pokud nosis tmavy i vrsky, budou svetly kalhoty hezkym osvezenim a melo by to dohromady fungovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam