• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAKE_UP: Ber to jako bonus track, take it or leave it
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLOWUP: Hele, já chápu, když hodíš německý odkaz na nějaký výrobek, technologii a podobně, kde je třeba hledání relevantní informace v češtině dlouhý nebo nemožný. Ale opravdu není heslo Indigo na wikipedii v češtině?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GRANTORINO: Jen takovej tip: barva neni barvivo ;-)
    Indigo – Wikipedia
    https://de.wikipedia.org/wiki/Indigo
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jsem objevila neskutecny svet modrych odstinu :) ja myslim ze deb mysli v dobrym tenhle typ http://www.sport20.cz/...ifle/damske-jeans/damske-jeans-levis-711-sleepless-indigo-18881-0206/11602/ coz asi odpovida... Ale fakt indigo barva vypada jinak.. Tak si to Levis trochu pretapnul s oznacenim...

    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    DEB: internet, co cekas?
    to je to samy, jako kdyz sem nekdo drbne v zime fotku s nabalenym krkem a cepici, ale lezou mu holy kotniky z klasickych indigovych dzin nebo co to teda kurva je
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DEB: Asi jsem rada, ze si vykame, nicmene muj koment se vysmival debate, nazor jsem zatim nesdelila. Tak se mejte fajn:)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DEB: ..to te ta barevna skala musela hodne zabolet:D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SITH: Takova jakoby indigova
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SITH: Ale je to dobre rozmysleny?
    SITH
    SITH --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: dobrý džíny, klasická barva!
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---

    můj první a nejspíš i poslední svetr s jelenem
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: že někdo nějak pojmenuje model kalhot, nějak souvisí s tím, jaká barva je indigo?

    (Která je teda mimochodem tmavě fialová, když už jsme u toho. Nicméně když jsi mluvila o "nejklasičtější barvě denimu", tak to to tvoje nespavý indigo fakt nesplňuje.)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DEB: máš pravdu, že indigo je nejklasičtější barva denimu, ovšem to, co má saraj, není indigo ani smykem. Stačí si vygůglit oldest pair of jeans. Anebo se podívat, co je indigo, žejo.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DEB: samy minusy. Nejspis jsi malo premyslela ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAKE_UP: Ja si spis rikam, ze ony tomu opravdu veri. Ze jako fakt "premejslej" co si k tem dzinam vzit. Fascinujici :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LUCIASHECK: No tak ještě kdybych zrovna nad tímhle měl přemýšlet!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JAKE_UP: Ne, to skutecne neni. To je pouze univerzalni princip lidi, kterym se nechce premyslet.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    LUCIASHECK: ba.
    teoreticky se ale da rict, ze vzhledem k tomu ze dziny, aka texasky, jsou puvodne pracovni odev, tak si k tomu fakt muzes vzit naprosto cokoliv (v cem se ti nejlip facha).
    k temto se mne nejvic hodi outdoor tenisky, idealne prosivana sustakova zimni bunda a kozena kabelka nebo batoh. tak nejak to vidam kdyz se nahodou octnu v supermarketu.
    taky si myslim ze sukni misto toho
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LUCIASHECK: A nepovídej. Já bych naopak řekl, že právě tohle je princip módy, ne?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    AIJA: ty zmizi, kdyz si vezmu podpatky - nebo pasek.

    jinak dekuju za reakce .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam