• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AIJA
    AIJA --- ---
    Mně teda zrovna na těhle džínách kromě barvy vadí i ty varhánky na stehnech.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PISISKVOR: to, ze nekdo kdysi zavelel, ze k dzinam se hodi vsechno, tak to tak vsichni zacali nosit, jeste neznamena, ze se k dzinam opravdu vsechno hodi :-D
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    ja spis nechapu ze nekdo muze mit problem vybrat zbytek k dzinam haha
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: mno patrne jsi asi jedna z mala zen co ma koule nosti Levi's 10001 coz je barva puvodniho denimu. vsechno ostatni je designerky ustrel.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT:
    LUCIASHECK:

    cha, diky!:D nejsem teda jedinej tvor co vidi max bila + cerna kombinace:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOODYCAT: presne, kdyz uz "stredne modre" dziny, tak bych volila jine, pokud svetle, tak opravdu vyrazne svetlejsi

    taky mam presne s touhle barvou dzin pocit, ze se k nim nehodi skoro nic :-D
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    SARAJ: Vzala bych si k tomu jednoduchý bílý vršek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: Pokladat otazky o kterych si myslime ze na ne zname tu jedinou spravnou odpoved je jedna z nejroztomilejsich zenskych vlastnosti. Az budes znat tu o tom smyslu zivota, tak se ozvi, ta by me snad i zajimala :-)

    (Neni nahodou, ze manekynky byvaji dlouhe a stihle. Na takove postave vypada vicemene vsechno dobre, takze se pres vsechny zoufale pokusy politicky korektnich feministek etablovat male a tluste modelky stale jeste obleceni predvadi na postavach ne nepodobnych te tvoji. Take neni nahodou, ze v lete se nosivaji svetle veci. Bile kalhoty a svetly vrsek urcite neni neco, cim bys pusobila exoticky. Ale samozrejme, proti utkvelym predstavam o sobe same nenadelas nic. Co ze jsi se vlastne chtela zeptat? :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Mne prijde, ze tyhle dziny nejsou ani svetly ani tmavy, takovy neco mezi a vlastne se mi ta barva vubec nelibi.
    Prijde mi spis kombinovatelna se svetlyma vrskama, a to predevsim s bilou. A pak s cernou. Jinak se mi v hlave k tomu nic moc nehodi.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLOWUP: a smysl byti je jaky, prosim?
    Ja jen abych vedela na co se uz nemusim ptat.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: Smysl dzin je mimo jiny ze k nim muzes nosit cokoli.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SARAJ: zustan u tmavych.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JAKE_UP: kdybych mela pocit, ze cokoliv, tak se neptam:D mrmly mrmly..jsem stara konzerva:))
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SARAJ:
    SARAJ: Asi cokoliv, ne?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SOLEI: nevezmu a dik. dojdu si je zkusit jeste jednou a uvidim.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: osobně mám světlejší kalhoty než vršek radši -nohy mám hubené a pupek veliký takže mám pocit že barevný rozdíl to trochu maskuje. Jen nemůžu černou, jsem přírodní hodně světla blondýna, tak si musím dávat pozor.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: možná jen špatně vidím , ale nohy i zadek vypadají perfektně a můžeš mít i bílé když budeš chtít.
    Tyhle kalhoty jsou středně modré a pokud k nim nevezmes dzinovou košili tak s nejvyšší pravděpodobností bude dobře vypadat všechno.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SOLEI: tak ja nemuzu byt cela v jedne barve. Jsem vysoka, takze bych vypadala jako kuzelka. Jsem asi jen sekla, ze svetle kalhoty rozsiruji stehna. Promyslim jeste. Kouknu do skrini na kombinace.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: tyhle kalhoty jsou pořád ještě dost tmavé
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SARAJ: mne se vždy líbily kontrasty, takže ke světlým kalhotám mívám tmavý vršek ( smetanové kalhoty a vínový svetr)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam