• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MIST
    MIST --- ---
    EDERA: my se rozvadeli, protoze mi poslal pro modrou vrtacku a ona byla zelena :D
    EDERA
    EDERA --- ---
    MIST: Meruňková je příchuť zmrzliny a nikoliv barva, to je známá věc.:-)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MIST: ja to tak chapu... sice poznam, ze nektera barva je o fous jina nez druha, ale uvedomit si, cim presne se lisi, to proste nevidim. A to prozreni, kdyz jsem po tricitce zjistila, ze moje vlasy jsou chladne hnede, coz je uplne jina hneda nez kastanove hneda nebo oriskove hneda!
    MIST
    MIST --- ---
    BERUSKA_CA: tak to je prece znama vec, ze zensky vidi oriskovou, okrovou, olivovou, kastanovou, mahagonovou, cokoladovou a chlap vidi hnedou :D
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    MAR_TINA: No jasne, nevidi. A kdyz jim naznacis, urazi se. Ostatne, muj otec rozezna asi 16 barev, takze je jasne, jak ta koupelna dopadla.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERUSKA_CA: největší peklo zažívám, když vidím "barevně sladěné oblečení", kde se objevují studené a teplé barvy vedle sebe, nejhůř studená a teplá od jedné barvy, třeba modré.
    Opatrně jsem se pár lidí zeptala a oni to nevidí!
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Modra. Blbe se tiskne, pomaleji schne a zbytek duvodu viz. debata pod nami.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BERUSKA_CA: Nejhorší byla v polygrafii oranžová. :-)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SOLEI: Na tohle se da zvyknout. Vsak ja taky neumim zpivat.
    Horsi je, ze si rodice poridili tak neuveritelnou koupelnu, az jsem otci navrhla navstevu u ocniho.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BERUSKA_CA: to ti musí vypalovat oči když má někdo černé triko a jeden rukáv je jiná černá co?
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    EFESH: Jeste "lila" a "kafebraundozelena".

    Jako byvaly polygraf (a bohuzel i majitel velmi citliveho barvoveho vnimani, coz je peklo, jako kdyz nekdo ma absolutni sluch a posloucha zpev hvezdne pechoty) tyto debaty miluju. Nikdo nevidi dokonale, monitor ma serizeny taky jen malokdo, kazdy ma predstavy, v terminologii je bordel a ted si vybirej gate!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    EXAGE: vubec to neni muj styl, ale pecka. Jak to sedi, barvy, ladí... supr.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Mírné zimy jsou fajn.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SAAYURI: Nemluve o tom, ze kazdemu ta barva na tom monitoru bude vypadat trosku jinak (kvalita monitrou, kalibrace, ...).
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    MADIETTA: Tak nemuzes srovnavat barvu venku s barvou RGB standardni pro monitory, to jen tak mimochodem. RGB barvy jsou zarivejsi a maj vic odstinu. To jen k zakladum barev ve vzorniku.
    MIST
    MIST --- ---
    EFESH: myslis bilo-zlate nebo cerno-modre? :D
    EFESH
    EFESH --- ---
    MADIETTA: tak ted uz jen aby nekdo nahodil link na modry-zlaty saty
    AZA_
    AZA_ --- ---
    MADIETTA: no dyť. To bylo jen takové postesknutí :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    AZA_: tak však proto říkám, že je v tom zmatek, neasi.
    AZA_
    AZA_ --- ---
    LUCIASHECK:
    však jo, hlinitan kobaltnatý - modrá
    fosforečnan kobaltnatý - fialová
    tramtadadá: http://www.umton.cz/index.php?call=olej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam