• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    COLBEN: Co presne se krabati? Svetr? A proc by nemel?
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    COLBEN: v tom případě byla asi špatná volba výběru materiálu oblečení... jako co si budem povídat. 100 lidí 100chuti. Každej si najde to své... Ale říkat někomu že to není in jen protože "z toho vyrostl" mi nepřijde úplně jako že "in"
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    DRUMID23: mne prijde to co pise jake up jako celkem dobrej nazor. takovej outfit je desive nepraktickej. bud se to krabati nebo je pod tim videt knofliky kosile atd. outfit by mel imho vyjadrovat v kazdem pripade urcite pohodli a ja jsem dakt nenasel zpusob jak se v takovyhle kombinaci cejtit dobre a pohodlne
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    JAKE_UP: jsem moc rádi, že ses s nami podělil o tuto hlubokou myslenku a zr si už vyrostl. Nicméně "imho" se toto řadí do kategorie " slušné " a dovolim si poznamenat, že i vcelku líbivý outfit hodný obléct si kamkoliv.
    Ale možná se pletu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ISCH: tak příště prosím upozornit že jdeš na rande s člověkem kterej ten den poprvé opustil Čeljabinsk
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ISCH: Ono totiž jak už tam nehrajou jen Cimrmani, tak se i publika v Žižkovským divadle dost liší, no.
    ISCH
    ISCH --- ---
    IDENTITY: Valka Roseovych.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ISCH: OT: na cem jste tam vlastne byli?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: jak nekdo rekne opera (kterou mam btw rad), od jiste doby se mi vybavi toto :)

    Intouchables - Scène de l'opéra [1080 HD][EN,FR SUB]
    http://www.youtube.com/watch?v=4GYWcrkp9Pg
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Tvrdá zkušenost.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ISCH: tak pak příště zkus třeba operu ... ale tam zase chodí spíš chrchlající důchodci ... :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    ISCH: pro příště doporučuju diktát zdeňka svěráka,-))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ISCH: Já tam tuhle viděla pána v košili s krátkýma rukávama, kterou měl navíc rozeplou až pod prsa. To už hraničilo s frajeřinou. :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    ISCH: tak to, že do divadla chodí i burani, kteří nevědí, jak se mají na takovou příležitost oblíct nebo jak se chovat, je bohužel smutná pravda ... na druhou stranu díkybohu, že na to umění aspoň zajdo :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    ISCH: Priste prosim o upozorneni, ze "na rande" znamena tenisky pripadne uggs, prosivanou zimni bundu ala spacak (ano, je kolem nuly) a hlavne nic neodlozit do satny...

    Brr.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    EXAGE: no tak zalezi na prostredi, v korporatu mozna casual, v marketingu brutal formal na schuzku :))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    JAKE_UP: na kravatě s kachničkama není nic špatného! :-D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    EXAGE: Jako pěkný. Ale z tohohle už jsem teda vyrost, snažit se napasovat košili pod svetr, a to ještě tak, aby koukaly manžety rukávy košile a přitom nebyly rukávy svetru hodně nakrabětěný.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Casual.

    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    BLOWUP: Diky! Musim mit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam