• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLOWUP: kdyz nemyslis, nezbyva, nez se obcas divit ,)

    BLOWUP: pokud ti v tomto prispevku prisly prehnane jen ty “trendy”, je cas na dnesni prvni kavu .)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DIVA: Tak ono uz pouzit ve vete kde mluvis o perfecto slovo "trend" je docela dobrej vyvar :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ASAFA: tak bat se nemusis, ale musis ji barevne sladit s menstruacnima vlozkama, pak je vsechno ok ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DIVA: Mea culpa, ja si u toho nemyslel vubec nic :-)
    Ale jasne, jsme na nyxu, mohlo me to napadnout. I kdyz... ne, diskutovat o tom jaky tricko a jakou barvu pasku (sic!) si oblict k perfecto? Ne, to by definitivne nenapadlo nikoho normalniho :-) Chystam se ted do Prahy, a program je jasnej: budu testovat provincialitu obyvatel tim, ze budu chodit v dzinach s hnedym paskem, rolakem a perfecto. Podam zpravu zda doslo k nejakym meritelnym reakcim :-)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    DIVA: ne, ale asi to udělám, docela mě to zajímá:))
    DIVA
    DIVA --- ---
    ASAFA: a fotis se v tom do auditka o svem aktualnim obleceni?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    DIVA: já mám třeba své staré oblečení úplně nejradši a je mi úplně jedno jestli vyšlo z mody nebo co na to říká modní policie.
    DIVA
    DIVA --- ---
    ASAFA: ty trendy se taky meni tryskovym tempem vid, pradeda to nosil a byl in. Dneska aby clovek utracel za novou bundu, kdyz pritom tamta jeste drzi .(
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ASAFA: To se nemusis bat. Staci v ni nevypadat jako kreten :).
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Člověk aby se bal koupit kozenou bundu pomalu.
    DIVA
    DIVA --- ---
    BLOWUP: tak samozrejme, ze to nejsou uplne zakladni problemy lidske existence .) ale sam jsi to tu vyvesil, nemelo by te prekvapovat, ze ostatni pritomni to vidi a hodnoti ,)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Nekdy fakt lituju ze ten aha efekt nezaziju. Predstavuju si zdejsi modni policii pred googlem. Ted uz vi, ze to cemu rikaj krivak existuje uz skoro sto let. Najde si o tom clanek ve wikipedii. Potom par set obrazku. Pak si vzpomene, jak tu blabolila neco o limcich, eleganci a sladenych pascich u kalhot. Tywole, ten ksicht bych fakt rad videl :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: Cywe, dnes rano jsem se vzbudil do nadhernyho dne - modry nebe bez mracku, na obzoru hory - a jako prvni jsem s kamosem domluvil ze dnes je ten den, kdy dame prvni sezonni vyjezd na Gurnigel.
    Samozrejme mu ale teda vysvetlim, ze neexistuje aby si k motorkarsky bunde vzal hnedej pasek do kalhot, ponevadz v cesku si jedna slecna mysli ze to "zabije" :-)
    I kdyz... kurva, ted mi doslo ze v motorkarskejch kalhotach mam cernej pasek... Hm, to samozrejme ted moje rebelsky ja znacne ztrapnuje. No snad dam dostatecnej konter nejakym spatnym limcem :-)
    *facepalm*

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLOWUP: jen je skoda, ze ja delam pokroky, ale ty mas porad zamrzlo. Ikonickej kus obleceni jeste neudela z modelu neco peknyho. I pekna bunda jde zabit zbytkem. Coz se ti zadarilo.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LUCIASHECK: Povez nam radsi k cemu se smi nosit a k cemu ne, pekne prosim, smutne koukam :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AZA_: To by byla vskutku nova dimenze :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SARAJ: Aha, Saraj objevila google, sikovne devce, jen tak dal, gratuluju.
    Ono halt tu perfecto od ty doby nosil a nosi leckdo, z tyhle branze skoro kazdej.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DROOPI: Nazor muzes mit jakej chces ;)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Blowup je rebeeeeeel!!!!!!!
    FASTCORE
    FASTCORE --- ---
    Punk je pro lidi na nyxu synonymem slabomyslnosti...čeho já se ještě nedožiju...
    AZA_
    AZA_ --- ---
    Přečetla jsem si tuto diskuzi a šla do sprchy.
    Celou dobu jsem se bavila představou našeho prezidenta v křiváku a jeho choti v šatech, které proslavila Marilyn Monroe.
    Děkuji za hezký večer a dobrou. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam