• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BEEBLEBROX: mas sladenej pasek, to bude dobry :-)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    SARAJ: bundy? Kundy? :-D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BEEBLEBROX: Za ty roky, co jsme se neviděli, ti nějak vyrostlo čelo O:-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    hehe, clovek si udela otocku Praha - Blava - Praha a porad se jedou bundy, krasa:) patek!
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    Tak jak jsem slíbil jdu do toho a těším se na reakce:) nikdy jsem úplně nepřemýšlel co lidi můžou říkat na to jak jdu oblečený:D tak jsem zvedavej. Nový věci si kupuju málo, mám rad starý oblečení, pohodlný a takto nějak razim ven, OK, do města beru džíny :)
    Netušil bych ze někoho mohu urážet :D
    Elegantní věci nenosim, necejtim se v nich svůj, jsem sportak :))

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LACROIX: Jak říkáš. Co bys taky jiného čekal od Stepního vlka...

    Ale abych ti opravdu odpověděl: Občas mám prostě zvrácenou chuť schytávat nekonečný příděl mínusů od zdejšího stáda a komentáře v ISM jsou k tomu ideální příležitostí.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    JAZDA: ď, jsou z Tally Weijl. Překvapivě držej. Pak jsem měla obdobný v červenym,ale ty se hned rozpadly (ani ne do roka) a jejich zmutovaný "džíny", který se sice ošoupaly,ale dva roky vcelku intenzivního nošení nakonec taky zvládly,ale pouštěj barvu jako ďas... tedy kvalita je trochu sázka do loterie..
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    GIRAFFKA: super kalhoty. barva a i dojem materialu(ne ze by byl az tak moc poznat). kam se na takovy chodi?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    HOBORG: lyzar!
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Jsem tu správně v diskusi Kožené bundy po předcích a možnosti jejich užití v současné módě? :)

    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    Já už bych to nekrmila...
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    BLOWUP: tak to by me zajimalo, jak myslis tu prvni cast.
    Kazdopadne chapu to tak, ze pankac sice jsi, ale nelibi se ti skatulka a tak se vyhranujes i proti pankacstvi. Politiku bych do toho netahal, rekl bych, ze svetonazor pankacu je znacne roztristen a meni se i se stavem vedomi.

    Pocestene germanismy jsou skutecne hruza, ja bych je vsechny zakazal. Treba slovo original, slogan "fuck the system", ...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    KOUDY: tak tedy... koženou bundu dneska taky mám, ale nejsem hubená jak Blow-upova máma, protože jsem neobědvala žervé, takže v ní vypadám jak Houmr. Budiž mi omluvou, že k tomu všemu mám Conversky (založeno r. 1908) s tkaničkama v barvě kalhot a podprdy... fotka s příběhem.

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NIGHTFURY: ja ale pocesteny germanismy pouzivat nechci ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KOCHANSKA_CH: Jj, to je duvod kterej Schott sam uvadi. Pri blizsim pohledu to je ale prej spis tak, ze tu formu s klopama puvodne prevzali z peacoatu kterej sili pro americky namornictvo. Tam je latka taky dvojmo hlavne kvuli profouknuti u zapinani, ale zapinani ma svislou hranu. Jenomze perfecto je prvni kozena bunda na svete se zipem, a tam by ten prechod ze svislyho zapinani do ty sikmy klopy asi nedelal dobrotu, tak udelali i zapinani v prodlouzeni ty klopy a to zdvojeni slouzi i tam proti profouknuti zipem.
    Videt to je dobre na jiny jejich legendarni bunde, 671 (mimo jiny to je ta co nosil Fonda z filmu Easy rider). Tam klopy chybej a zip je svislej, jenom s obvyklou zalozkou.
    Ale nejspis se proste tomu kdo to navrhoval jen ten sikmej zip libil :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EULE: Me staci jen kazdy jaro shodit vagus styl..oholit se a nechat se ostrihat no :))..ale dik!
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BLOWUP: Než napíšeš dalších deset "halt" ve dvou větách - to slovo, které chceš použít, je "holt". V tomhle podání je to jak německý telegram.
    Sorry, nepatří to sem, ale strašně to tahá za oči.
    ACKO
    ACKO --- ---
    GIRAFFKA: bunda nebude po dědovi, asi ti uniká, že blowupovi už táhne na šedesát, takže mladistvá rebelie skloubená s počáteční stařeckou demencí je opravdu něco, k čemu se už vyjadřovat nechceš
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HOBORG: Tak tak, levicactvi je synonymum slabomyslnosti, souhlas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam