• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: jáj, to sem tomu dal :))
    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Aha, já to pochopila tak, že dvacet chlapů i křeček furt žerou:-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: já sem se asi blbě vyjádřil, za což se omlouvám. Ten nenažranej křeček je jeden můj kolega :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Tak to máš ještě dobrý. Křeček je v klaci, ale čivava by byla kdekoliv volně ložená, hrozil by jí exitus:-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    TESSS: K soudu v síťovaných punčochách nechodím, u soudu se ostatně nesetkávám ani s kolegy, tam se spíš člověk setkává s protistranou a soudcem a soudce si nasrat nechceš.
    A nevím nic o tom, že bych někdy psala "záměrně provokativně", já prostě někdy síťované punčochy nosím, protože se mi líbí a k něčemu se hodí. Jsou určitě i lidi, kteří to nesnesou a asi by mě rádi upálili, takoví budou na světě vždycky. Ale u mě v práci to nikdy nikomu nevadilo, naopak, a kdyby se někdy stalo, že by opravdu klient/spolupracovník vážně řekl, že mu to vadí a není mu to příjemné, tak bych si je nebrala. Skutečně nepovažuju za vhodné záměrně dráždit lidi, s kterými pracuju, to bychom to daleko nedotáhli.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MUZA: Kdybys to měla stejně, tak makáš v kanclu s dvaceti ženskejma a čivavou, pak by se to dalo srovnávat :)
    TESSS
    TESSS --- ---
    BLONDYNKA: nepsala jsi kdysi něco o tom, jak záměrně volis provokativní oblečení /tuším, že šlo o sitovany puncochy/, abys stvala kolegy u soudu?
    MUZA
    MUZA --- ---
    DRAGON: mam to stejne a nemyslim, ze je na tom neco spatne! :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CMLKA: srát mě, furt něco žere
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: a co ma konkretne krecek na starost? nebo ten vam tam testuje kvalitu vzduchu jako ptacci v dolech?:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Pracuju v kanclu s dvaceti chlapama a jedním křečkem. Něco dělám špatně.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Ja bych nechodila
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    ACIDQA: a to ja zas bez koz
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    GRANTORINO: Jen ji sem dej :))
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ja bych chodila bez trika.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    SABATHSASULE: Mít prsa jako ty, chodim tak furt.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SABATHSASULE: slusi ti to a myslim, ze to bylo takove spis radobyvtipne rypani :))
    ja takhle chodim do skoly, akorat ten vystrih si trosku sepnu svirakem, at to neni moc, ale fotky sem nedavam pac byste me sjeli hned...
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    SABATHSASULE: buď v klidu, většinou nejvíc píčujou lidi, co sami nemají vůbec žádnej vkus ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    dress code...mno, nam dneska do naseho korporatu nastoupila nova manazerka, oznameni co o ni slo den predem vykazovalo korporaty velkych znacek, skoly po svete..a dneska mi rukou lomcovala pani v leginach, cervene halence a keckach..bude holka muset pridat.
    SABATHSASULE
    SABATHSASULE --- ---
    Nikdy mě nepřestane fascinovat kolik emocí vzbudí jeden post, tak sem někdo něco dejte bez dekoltu, z super látky, v rámci dresscodu, nezapomeňte to vyzehlit a bacha na odstín modré, jinak si tímhle tempem otevru popkorn :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam