• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SHOTEK
    SHOTEK --- ---
    Vohoz na lovení šroubů v kopřivách.

    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLONDYNKA: Nepsala jsem, že moje právnička lépe někoho odrbala, to byl dotaz, jestli si to myslíš. Má to na konci otazník. Avšak měly bychom se odebrat do pošty, budeme-li probírat moji finanční situaci, případně do módního pekla, pokud chceme diskutovat o tvých punčochách.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MEANKITTY11: Přesně tak, nemůžeš posoudit. To, že tvoje právnička tvé exe lépe odrbala, ti ale na druhou stranu určitě ráda přiznám, já totiž mnohem raději směřuji v těchto věcech k dohodě.
    Na druhou stranu je dobré, že jsme si to po té dlouhé době vyjasnily a že ses tak krásně odkopala, protože tehdy jsi tvrdila, že odrbat chtěli oni tebe. Mně se to už tehdy úplně nezdálo, chápeš, dva rozvody a dvakrát za chudinku, kterou chce někdo okrást? Hm, hm :-D
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLONDYNKA: Máš na mysli, že elegantně oblečená právnička je lépe odrbala? Nemohu posoudit, nehodlám experimentovat.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MEANKITTY11: vždyť se to dá vyfiltrovat. Padlo tam, že kolegům je někdy horko, v nadsázce. Nic víc, nic míň, a stále platí, co píšu i tady.
    S urážením jsi taky vedle, spíš mě pobavilo, že přítomnost síťovaných punčoch je v dnešní době pro někoho dostačující k tomu, aby dotyčnou označil za oblečenou jako kurvu. To spíš tebe značně urazilo, že jsem politovala tvé ex za srážku s tebou, viď.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BLONDYNKA:
    TESSS: Konverzace o síťovaných punčochách byla se mnou, a provokování kolegů se v tom z Blondýnčiny strany rozhodně mihlo. Blondýnku tehdy urazilo, že bych preferovala právničku oděnou jako právničku.
    MUZA
    MUZA --- ---
    DRAGON: to bych se ovsem sla zabit... Jedna takova zkusenost bohate stacila! Openspace a v nem 25 nanynek...
    EULE
    EULE --- ---
    DRAGON: Ja makam se 12 zenskyma a na chodbe jeste velmi vystredni primar patologie. Ten vyda za mnoho domacich zviratek a netopyra k tomu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: jako omluvu ti sem hodím tip na vohoz z jedné výlohy :)

    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Nojo, vyšel jsi z toho jako závistivej dietář:-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: jáj, to sem tomu dal :))
    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Aha, já to pochopila tak, že dvacet chlapů i křeček furt žerou:-D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AIJA: já sem se asi blbě vyjádřil, za což se omlouvám. Ten nenažranej křeček je jeden můj kolega :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    DRAGON:
    Tak to máš ještě dobrý. Křeček je v klaci, ale čivava by byla kdekoliv volně ložená, hrozil by jí exitus:-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    TESSS: K soudu v síťovaných punčochách nechodím, u soudu se ostatně nesetkávám ani s kolegy, tam se spíš člověk setkává s protistranou a soudcem a soudce si nasrat nechceš.
    A nevím nic o tom, že bych někdy psala "záměrně provokativně", já prostě někdy síťované punčochy nosím, protože se mi líbí a k něčemu se hodí. Jsou určitě i lidi, kteří to nesnesou a asi by mě rádi upálili, takoví budou na světě vždycky. Ale u mě v práci to nikdy nikomu nevadilo, naopak, a kdyby se někdy stalo, že by opravdu klient/spolupracovník vážně řekl, že mu to vadí a není mu to příjemné, tak bych si je nebrala. Skutečně nepovažuju za vhodné záměrně dráždit lidi, s kterými pracuju, to bychom to daleko nedotáhli.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MUZA: Kdybys to měla stejně, tak makáš v kanclu s dvaceti ženskejma a čivavou, pak by se to dalo srovnávat :)
    TESSS
    TESSS --- ---
    BLONDYNKA: nepsala jsi kdysi něco o tom, jak záměrně volis provokativní oblečení /tuším, že šlo o sitovany puncochy/, abys stvala kolegy u soudu?
    MUZA
    MUZA --- ---
    DRAGON: mam to stejne a nemyslim, ze je na tom neco spatne! :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CMLKA: srát mě, furt něco žere
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DRAGON: a co ma konkretne krecek na starost? nebo ten vam tam testuje kvalitu vzduchu jako ptacci v dolech?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam