• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    EULE
    EULE --- ---
    DRAGON: Smichov, Zlicin ....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUCIASHECK: napriklad kde? prochazim tedy jen drogerie, ale nikde kovovy nemaj. dik
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    DRAGON: Skoro v kazdy bizuterii maj oboji, vsudypritomne claire’s included (alespon v zime jsem tam takovou kupovala)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevite prosim, kde sezenu cernou celenku do vlasu ktera je z dratu a ne z plastu? dekuju
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    JAKE_UP: Chlupy nechat. Nejsi buzna.

    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Tilko +, chlupiska -, knoflicek navic +, dekujeme
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    fotky! :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LUCIASHECK: jj az vy jste vnesly do meho zivota svetlo poznani a zacla jsem praktikovat jedine spravne braligion ;) jako napr. nakup nude pradla, ktere je teda bohužel samotne zoufale neslusive
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SPIKE411: Vzhledem k tomu, ze vetsina populace je presvedcena, ze bilou pod bilou niet vidno, tak by to asi fakt chtelo :-P
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    LUCIASHECK: Pardon, zapomněl jsem přidat indikátor ironie.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SPIKE411: Spise NEprekvapive. Kdyz das dva papiry pres sebe, taky uvidis, kde se prekryvaji.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Bílé tričko je pod bílou košilí překvapivě vidět. To snad radši ten přirozený porost, beztak to zní jako body shaming. ;)

    Dámy by mohly mít třeba zkušenosti s bílou podprsenkou pod bílou halenkou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAR_TINA: jak je 25°C+ tak se prostě potit budeme, už samotným pohybem

    otázkou je co s tím potem - holky v nočních košilkách osuší vítr, mi potřebujeme ten pot dostat pryč a na to je merino perfektní + hnedtak nezasmrádne :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NAVARA: v tom bych se upekla i v zimě
    méně vrstev, méně tepla. unesla bych možná směs lnu a hedvábí
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KAIAFOX: Souhlas, az na to doporuceni tech potitkovych - https://neviditelnepradlo.cz/cs/13-panske-pradlo
    Manzel ma ty obycejne i ty potitkove, a kdyz je vedro tak pro nej rozhodne to normalni je lepsi. Vysvetloval mi, ze to potitkove jak tam vsity ten bavlneny kolac navic, tak to hreje a poti se o to vic. Takze pro ty, co se poti a nebo kdyz je fakt vedro, tak to obycejne je lepsi.
    Ted vidim, ze zacali i sit vylozene tilko i pro muze, tak nejspis muj muz neni sam, kdo potrebuje spis opak toho potitkoveho, stylem mene latky, mene potu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAR_TINA: merino se dá, ale ne každý holt chce dát litr+ za tílko no...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MAR_TINA: Manžel je pod košili do práce nosí.. nevím, že by si stěžoval, že se v tom peče víc, než normálně. On je to celkem lehký materiál.

    Není nutné pod všechny košile, ale zrovna u těch světlých mi to připadá dobré i v létě. Ty bílé jsou většinou průhlednější a když má muž zarostlý hrudník, je to prostě vidět. Covert underw. navíc vyrábí i "potítková" trička, která eliminují koláče v podpaží.. v létě bych je nejradši rozdávala v mhd :D.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAIAFOX:
    v létě? to bych se na to.... :)
    ZARA
    ZARA --- ---
    JAKE_UP: vyzehlit, vyzehlit! :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ale samo je nos dal, sorry, to nebyl rozkaz, jenom jako ze mi prijde, ze bys je potreboval o 1cm "zoomed" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam