• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SLASTE: šiš nech toho už
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    vtipný.
    a teď ty vohozy, jo? :)
    AMANT
    AMANT --- ---
    JAKE_UP: ahaaa, takze si dal minusek, aby ses pak mohl sexisticky projevovat. chudak holka ti na to skocila!
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: šlo mi o to, aby i kluci pastovali fotky... za deset mínusů už příště třeba nic nedají. to ti to, jako chlapovi, nedoteklo? :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Typické zakončení debaty se ženou. Díky.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: víš co...jdi se radši vyvětrat na vzduch.. zdá se, že to potřebuješ :))
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: To úplně nevypadá, že bys to pochopila, když ses ptala, komu se nelíbí pastování fotek (tady SLASTE: a taky tady SLASTE:)
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Jeste jeden minusek a tasim inhalator
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: já to pochopila. a zeptala se, co se na tom komu nelíbí. tos popsal, takže v pořádku. popojedem.
    fotky! :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Bože. Nikdo ty mínusy nesměřuje k tomu, že se tu objeví fotka. Ale hodnotí vohoz na tý fotce.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: nevnucuj mi něco, co říkám. jen jsem se ptala, komu se nelíbí pastování fotek. protože o tom tohle auditko je.. a vohozu na dnešek. omg.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Tak to je zajímavej názorovej veletoč. Když lidi tlachaj, tak voláš po házení fotek. Když někdo hodí fotku a ta je místo tlachání hodnocena k tomu určeným hlasovacím zařízením, tak se ti to zase nelíbí a rozdmýcháš další tlachání dotazama, proč lidi fotku hodnotí tak, jak ji hodnotí.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: řeším to proto, že se tady tlachá a to lidi píčujou.. a když se pastuje, tak se to zase někomu nelíbí.
    házejte fotky a buďte zticha :D
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SUMPTN: Sedím v zamčeném kanclu jen ve spoďárech, o vedru mi nic nevykládej.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Tak proto jsi asi nedala mínus. Mně se nelíbí, a proto jsem ho dal. Příště to třeba u někoho budeme mít naopak. Snad už ale nebudeš mít potřebu to řešit.
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    JAKE_UP: Vystrc prst z okna a pocit to vedro! Nejake vetrani musi byt kdyz ne odspoda
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    JAKE_UP: vidíš, a mně se líběj třeba :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAKE_UP: Tak pokud dela nekde na stavbe, tak je ten vohoz celkem cajk.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SLASTE: Tak když už se musím zpovídat, tak za naducané kapsy výrazně obnošených kalhot, které mu jsou navíc dlouhé až běda a k tomu mu visí někde pod prdelí.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    NEI: tak je to pokrytec. tady v tý diskuzi jde o vohoz ;) ale chápu. cígo se mi taky nelíbí, ale neřešim to.
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    KOUDY: Protoze dlouho nemohu sehnat tu co chci! Pral bych si poradnou s fraktalama aby mi sedela a byl bych dokonalej 3:14 na psytrancu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam