• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    GIO
    GIO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    EDERA: punčochy víc jak 20 DEN v létě bych pochopila max. pokud jsou nohy silně pořezané nebo modřinaté (létu sluší 0 DEN imho)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    EDERA: popravdě řečeno, u nás už tohle jako dress code bereme - když to porovnáme s triky s dírami po otci (u žen!) nebo cosi alá pokus o italskou módu s hrudníkem ven či total pokérovanýma rukama a koukající podprsenkou... tohle KLEER: je třeba u asistentských nebo účto pozic ok
    o recruitmentu ani nemluvit...
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: Což o to, já bych vzhledem ke klimatizaci v kanceláři z hlediska teplotního komfortu uvítala kamaše v létě každý den. Ale vypadalo by to divně.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: vzhledem k teplotam venku - bych dneska uvitala kamase:D si pripadam v letnich satech jako exot:D
    GIO
    GIO --- ---
    KLEER: mi se libi,) znacka i saty.)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Mně se ta kombinace líbí, ale mimo zimu mi přijdou divný ty neprůhledný punčochy (punčocháče). A těžko si představuju dress code, do kterýho by se tohle vešlo. Jakože mi to přijde tak free, že už pak nevidím důvod, proč mít dress code. Ledaže by to byla firemní uniforma, stejná pro všechny.:-)
    KLEER
    KLEER --- ---
    GIO: pokud jsou to šaty elegantnější, bez výrazných vzoru, napisu nebo zdobení, tak ano, mužou byt i superdry :)
    DEB
    DEB --- ---
    superdry
    naprosto nejotresnejsi a nejlacinejdi kyc v modnim prumyslu, skoro neco tak hnusnyho jako desigual
    podle meho
    GIO
    GIO --- ---
    KLEER: jestli muzes nosit v praci supedrdy, tak je to drscode vic nez shovivavy)
    KLEER
    KLEER --- ---
    FEFERONIE: je, ale musim se ridit pracovnim dress codem :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    KLEER: Neni ti horko?
    KLEER
    KLEER --- ---
    Doufam, ze muj pas je v těchto šatech správně vysoko :/

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ano, je to prekvapeni. Nekdo ma pas docela vysoko. Taky se pridavam, pasek si musim davat na boky.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SOLEI: Trochu to zni, jako ze mas pas jinde nez ja, ja ho mam treba nad brichem :D.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MADIETTA: jsme na tom stejně a naprosto tě chápu. Mám klenuté břicho, pod prsy 72 a v pase 80. Vše mi splha nahoru. Tohle se stává u postavy jablko.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MADIETTA: Pásková záhada mě vedla teď po ránu k sérii experimentů, jejichž výsledkem je zjištění, že pásek zapnutý v pase dokážu vytáhnout až pod prsa. Ale stačí pár nádechů/výdechů několik kroků a je zase zpátky v pase, kde drží a nikam neleze, a to ani při chůzi a běžných domácích činnostech jako je žehlení a balení věcí na tábor. Vedlejším efektem pokusů je, že si rodina myslí, že jsem zešílela, protože ty pokusy podnikám s páskem přes splývavou noční košili.:-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: vše beru zpět, chyba je v mém deformovaném těle :-D
    (v pase 73, pod prsama 72 :-o )
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Ja mam v pase 70 a pod prsama 80 nebo 82 :D. Napriklad :D.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    EDERA: v tom případě je chyba v mých proporcích evidentně, když se stáhnu v pase, za chvíli to mám nahoře a vypadám jako těhotná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam