• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    LUCIMO: diky ,)
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    SLASTE: mas krasny zadek.
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    dneska jednobarevně. úplně.

    _
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    dnes do práce vesele :) A po práci na oslavu narozenin. když je venku sedo někdo to světlo musí přinést. :)

    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    EDERA: Me to asi nijak neurazi, ale k decentni rozhalence ofc lepsi :)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Je super, ze mame v praci zrcadla pres pul steny. Jen zacinaj zhruba tam kde ja koncim.

    EDERA
    EDERA --- ---
    EXAGE: V mém světě se teda rukávy u košile vyhrnují, jen není-li k ní kravata, ale i tak dobrý.:-D
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    REDDAY8: paradni :) jen skoda ze zenich nedoladil boty :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Podotykam, ze jsem chtela hlavne predvest, ze u nas v Motole maji tenhle fajnovej chleba s vajickem.

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Takový normální vikendovy vohoz. Teď budeme muset ještě na úřad.

    DEVIL
    DEVIL --- ---
    (ex bilej) ohoz do prace..

    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    Dnes na svatbě - zlehka :)

    VIDLICKA
    VIDLICKA --- ---
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    pátek a po práci na výlet :)

    GIO
    GIO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    EDERA: punčochy víc jak 20 DEN v létě bych pochopila max. pokud jsou nohy silně pořezané nebo modřinaté (létu sluší 0 DEN imho)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    EDERA: popravdě řečeno, u nás už tohle jako dress code bereme - když to porovnáme s triky s dírami po otci (u žen!) nebo cosi alá pokus o italskou módu s hrudníkem ven či total pokérovanýma rukama a koukající podprsenkou... tohle KLEER: je třeba u asistentských nebo účto pozic ok
    o recruitmentu ani nemluvit...
    EDERA
    EDERA --- ---
    SARAJ: Což o to, já bych vzhledem ke klimatizaci v kanceláři z hlediska teplotního komfortu uvítala kamaše v létě každý den. Ale vypadalo by to divně.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    EDERA: vzhledem k teplotam venku - bych dneska uvitala kamase:D si pripadam v letnich satech jako exot:D
    GIO
    GIO --- ---
    KLEER: mi se libi,) znacka i saty.)
    EDERA
    EDERA --- ---
    Mně se ta kombinace líbí, ale mimo zimu mi přijdou divný ty neprůhledný punčochy (punčocháče). A těžko si představuju dress code, do kterýho by se tohle vešlo. Jakože mi to přijde tak free, že už pak nevidím důvod, proč mít dress code. Ledaže by to byla firemní uniforma, stejná pro všechny.:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam