• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MADIETTA: me iritujou ty pres lytka obtazeny dziny zastrceny v botach s povolenejma tkanickama nebo velkym jazykem nebo co to je.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Už bylo "nemáš to vyžehlený a je ti to malý"?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Ještě pár mínusků a čekám Slaste.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    popojedem

    QWITI
    QWITI --- ---
    REMULADA: jsem divna, mi se to líbí, klidně bych tak šla :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BRIOSO: na parádu.
    BRIOSO
    BRIOSO --- ---
    SARAJ: Mám kožené bundy dvě a obě jsem vybírala tak, abych je zapla. K čemu by mi pak byly?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DEB: fer, tak snad kupuju bundy a saka, abych je mela ok ramena a prsa a pas uz je pak to nejmensi..jsem rada, ze nejsem total anomalie a to vzdy resim delku rukavu jako bonus, ze.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Proc si nekdo kupuje bundu, kterou nezapne, to mi nedava smysl, jedine by mu byla a potom z ni vyrostl a nosil ji dal.... Jinak nechapu.
    Ja mela akorat jedno kozene sako a prislo mi to hrozne neskladne, takze uz ho nenosim. Jo a zapla jsem ho, pak uz ne...
    Dalsi muze :)
    DEB
    DEB --- ---
    SARAJ: nemusis, ja mam dokonce kozenych bund vice typu pro jinaci prilezitosti, jednu nosim taky zapnutou a je delsi a zimni a panska
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    SARAJ: Jsem na tom úplně stejně.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ja tu svoji zapnu a je vypasovana, mam se jit nechat zavrit do muzea jako divnej exponat?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: taky jsem vždycky měla zato, že takhle to funguje. Podobně jako u džísek. :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MOODYCAT: musela jsem se jít na verandu podívat, jestli moje koženice má vůbec zip, a jestli ano, jestli je funkční! (Má. Po zapnutí mi je malá. Přirozeně. Je to přece kožená bunda!)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Tak diky vsem za modni doporuceni, zvazim ho :D.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SPIKE411: kabat nebo gestapak? :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: zvlášť v té její blonďaté verzi by byla k sežrání :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: Ale Moody by slušel, to zas jo. :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: "Kožená bunda dost dlouhá na to, aby mi chránila záda" - to zní při mé výšce tak absurdně, že budu spíš věřit na existenci jednorožců.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: moje máma si koženou bundu kupuje takovou, aby pod ní dala svetr a zapla ji, aby jí bylo teplo. A taky dlouhou, aby měla chráněná záda. Ano, vypadá jak ženská, která okradla o 20 kilo většího gestapáka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam