• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Lindy Bop ma svetriky do pasu
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    neví někdo, kde seženu svetřík do pasu, něco jako má Marilyn na obrázku, styl 50. léta. v kamenných nemůžu na takový narazit, všechno dlouhé a nevypasované


    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    DEB
    DEB --- ---
    SITH: mom's
    SITH
    SITH --- ---
    DEB: slim nebo regular fit?
    DEB
    DEB --- ---
    SUMPTN: ja bych spis vyhodila ten pasek s tou sponou
    DEB
    DEB --- ---
    NEI: diky dik!
    DEB
    DEB --- ---
    popojedem

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SARAJ: resilo, ale u chlapa. Zensky jsou ok :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BLONDYNKA: mne to nepovidej:D ja si cetla jen popisek u kalhot - ze ja to mam v pulce lytek je jina pohadka - o slecne co moc narostla:D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SARAJ: lehce nad kotník do půl lýtek :-D to je jak s tím, co si ženy představují pod pojmem třicet centimetrů :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    rikal nekdo skinny kalhoty? a ne, nejsou to kratke leginy, dle visacky to jsou! skinny kalhoty - lehce nad kotnik...ale jestli jsem spravne pochopila tuhle debatu, tak mam priste mirit do panskeho oddeleni - tam najdu odpovidajici delku, ze ano?

    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    MOODYCAT: To těžko. Viděli jsme. :-)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Vy nadelate.

    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    BLONDYNKA: Ja to cigo mel pripravene abych si ho zapalil hned jak vylezu, doma jsem vyhodil prazdnou krabicku. A ty kalhoty byli vazne moc dlouhe to je dakt. Ale nic nemeni na tom ze nemusim byt ani kritik abych poznal leginy na chlapovi.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Miluju vůni butthurtu po obědě.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ACKO: Já mám jenom skinny kalhoty nebo (považ!) legíny, jsem stvořena otravovat svět svou velkou prdelí :D.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ACKO: Na oblíbených ID nevadí nic, na neoblíbených všechno. Jako bys to nevěděla.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SUMPTN: Spíš jde o to, že pokud to nebyl tvůj zcela soukromý a veřejnosti nepřístupný výtah, tak to není OK už z hlediska zákona, žejo, takže je minimálně pod úroveň se s tím vystavovat. Esteticky jsou hodně závadné ty ohavné kalhoty, takže moje připomínka směřuje k tomu, že když je někdo oblečen hnusně, tak by moc neměl vykládat něco o tom, jak jsou oblečení ostatní.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Skinny džíny na ženských nevaděj ne? Nebo jo??
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: ve skinny džínách už jsem se sem šoupla dvakrát a žádnej pořádnej shitstorm z toho nebyl. :( Musím přidat ty chelseas teda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam