• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    FLOE
    FLOE --- ---
    STEPNI_VLK: Kez by takhle dneska usedly maminy opravdu vypadaly. :D
    KOSMOKOSMO
    KOSMOKOSMO --- ---
    STEPNI_VLK: neni to krasny ? Kazda zena ma mnoho tvari a vsecky jsou pravdive.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ILLUZE: A pro mě je jasným vítězem třetí z těch tří variant. Když to hodně (pocitově) zjednoduším, tak na první fotce vidím stylem usedlou maminu, na druhé rozevlátou puberťačku a na třetí pak princeznu, dámu a parádní kost v jednom. Škoda jen, že ti k tomu chybí obutí.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jak jsme tu nedávno probírali oblíbenou barvu... tento týden... vítěz asi jasný ,-)

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Rano vcera bylo tri stupne v osm hodin. V devet se to vylepsilo na osm. V jedenact na deset. Kolem obeda uz dvanact a odpoledne zima. Sorry za ot, ale celou dobu sem musela poskakovat po zahrade, takze sem to sledovala dost litostive a krome obeda mi byla..zima. Co bych dala za teple zimni obleceni. Konec hlaseni.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ACIDQA: vsak jasny, pointa zustava. sry sem z vyhraty prahy, nerozeznam pet od deseti
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: na ebayi najdeš plno i letních rukaviček.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    já se dycky těším, kdy už není blbý si ty rukavičky vzít. protože jsem před lety přestala kupovat pletený, ale jen poctivý kožený, hezký. a k trenčkotu a kabátu to vypadá elegantněji. kolikrát bych měla nějaké i na léto k šatům, ale to se ne moc dobře dneska shání
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Měla jsem jet šalinou a gumové rukavice mám v blbé barvě.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    VON_GILOTINE: dneska jsem v těch deseti ráno škrábala okna na autě.
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    VON_GILOTINE: deset by bylo dobrych. U nas vcera rano bylo minus.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    to je tak kdyz je tri tejdny dvacet pet a najednou je deset. cloveku prijde ze je zima. que sorpresa
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    BLONDYNKA: dnes ráno jsem si na madlo kočáru nasazovala chránič na ruce. A nebyla jsem jediná.
    Myslím, že se o první místo děliš ještě minimálně se mnou.
    BRIOSO
    BRIOSO --- ---
    Já jsem si teda rukavice dneska ráno po cestě do práce vzala a byla jsem ráda. Byla kosa.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    STEPNI_VLK: nemusi byt tak zle, treba klaviristi taky nosi rukavice uz v teplotach, kdy delny lid poti dlane ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: ...aaand go.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: na rukavice to ale fakt ještě není, to můžu prohlásit z pozice majitelky nejzmrzlejších končetin v Evropě.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Flejm, jestli je už dost zima a co kdo v současné teplotě nosí/měl by nosit in 3, 2 1...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Tak dík, holky. Odteď už si budu každou ženu, kterou potkám v rukavicích mimo teploty kolem nuly či pod nulou, automaticky spojovat buď s dezinfekcí, nebo s vraždou. :)
    DEB
    DEB --- ---
    STEPNI_VLK: ty ma az bude prave ohledavat mrtvoly
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JONY: Asi se - stejně jako já - nerad nechává fotit.

    A jinak mne tedy zarazily ty rukavice, které mám tak nějak podvědomě spojené se zimou. A tu jsem zatím letos neviděl ani z rychlíku.
    JONY
    JONY --- ---
    KOCHANSKA_CH: pes teda nějak nadšeně nevypadá....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam