• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOUDY: jako přiznám se, že pro mne tento styl nakupování prostě není...
    zkusila jsem to kdysi u Astratexu (od koupě Babišovou už tam nechodím) a jednou Zoot
    - u Zootu jsem usoudila, že nejsem tak bohatá, abych nosila takové hadry, nemluvě o tom, že by mi tam bylo něco přes hrudník a nebyl to beztvarý pytel
    - u A. i Z. - fakt jsem se necítila dobře, že jsem si objednala yx věcí, oni to tam měli pro mne připravené a já si pak u A. vzala max 2 použitelné kusy - prostě blok v hlavě...

    a ta nekvalita u Zootu, jakože fakt ještě zlaté CA...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Zoot řeší množství vráceného zboží, čeká ho boj se Zalandem - iDNES.cz
    https://ekonomika.idnes.cz/...ernet-zoot-zalando-f28-/ekonomika.aspx?c=A180722_194744_ekonomika_jumi
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NIGHTFURY: Jak se vyhnout NEPRIJEMNOSTEM?

    Ty vole, to je teda komunikace. “Kdyz si toho nenakoupite dost, a je jedno, ze vam to treba dodame parajici se a hnusne a derave, budete z toho mit neprijemnosti. Tak koukejte sypat penize za to, co nechcete”
    FLOE
    FLOE --- ---
    NIGHTFURY:
    NIGHTFURY: No tvle. To je vtip, jedno jako druhy. :D

    "Nabidli jsme vam totalne na picu, pro nas nefungujici system? No co, obvinime a potrestame za to vas, zakazniky, ze nam to nefunguje a vy nam ty kramy nekupujete." :D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Zdá se mi, že Zoot bude v ještě větší píči.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    GEISHA: Teď jsi mě motivovala, abych se tam taky podívala - a oni mi jako "nekoupenou" počítají do těch debilních procent i kabelku, kterou jsem normálně zaplatila, používala a po dvou měsících reklamovala, protože to byl šunt?
    To ať jdou fakt do prdele teda :-/
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GEISHA: Jojo, dokonce se to samo nabízelo v košíku, že jsou i jiné velikosti a ať si je taky objednám “pro jistotu”.
    FLOE
    FLOE --- ---
    GEISHA: "Vybirejte/nakupujte jako v kamennem obchode, ale z pohodli domova." si taky moc dobre pamatuju. Tak snad je vedle "trestani" normalniho zakaznika treba taky jeste napadne neprodavat ausus. :]
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MOODYCAT: No fuj, touhle pusou líbáš svoje rodiče?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JAKE_UP: Jdi treba do prdele.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MOODYCAT: Zkus číst víc než jen nadpisy.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FLOE: Vylouceni zakaznika z prodeje? Jakoze mi zakazou tam nakupovat? Tak to je slusny 1984...
    FLOE
    FLOE --- ---
    KOUDY: Ja je chapu, ale kdyby alespon trochu omezili kvantum shitu, kterej prodavaj, tak jsem presvedcena, ze to lidi tolik nevraci. Osobne bych si neco rada domu odnesla, ale posledni 2-3 roky to byla vicemene katastrofa a to koukam na material a co je to za znacku, nez to objednam. Dokazu si predstavit nadseni tech, co nevi, co si pod 100% polyesterem presne predstavit, a ze tam najit neco, co vypada hezky a neni to prisernej polyester, je vykon. Samozrejme tebou popsanymu extremu nepomuze jinej obchodni model nez kamennej obchod, ale vis jak.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KOUDY: Jo, tak dava to smysl. Ale je to skoda :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Meli hrozne vratky no..a nebyli profitabilni..takze zmenili trochu obchodni model..Byly pry zensky ktere si objednaly treba 30 paru bot a pak si je sly vyzkouset a nevzaly si zadne..:))
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    FLOE: Aha. Za me tedy aktualne - sedm kusu mi to nevzalo, ale sest uz jo.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Zoot je totiž úplně v píči.
    FLOE
    FLOE --- ---
    MIDORI:
    Ma se to takhlenc.
    E-Business Forum 2018: Jak ZOOT bojuje s přílišnou vratkovitostí? Začal vylučovat problémové zákazníky : Marketing journal
    https://www.m-journal.cz/...tml?fbclid=IwAR1c08EDg5oGZqyAkV2qmd57250as-E70W-KzeFdNeQsHRX0gfBqXG4YCFs
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Zoot zavedl platby predem? Mam v kosiku 7 veci, chci poslat na vydejnu a platit az potom, ale hlasi mi to ze payment disabled by basket cap.. Jalo ze toho mam hodne?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TESSS: myslíš takhle? Ouvej! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam