• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: jo, stávám se klimakterickým diblíkem :D
    A můžu si dovolit se oblíkat jak chci, nemám žádný nařízený ani teoretický profesní dresscode
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VERU_HUS: Diky, ale to je taky desne sportovni a navic nejsou zimni...kdybych chtela takovyhle leginy jeste, sla bych do youngprimitive, ale chci fakt teply...
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    CMLKA: Bioga.)
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    Do prace

    GRETKA
    GRETKA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: RUZOVYKOLOUSEK: mam letni kosilove saty s nanuky, a mam je fakt rada. Nevim zda ti prijdou dostatecne infantilni, me celkem jo :D, ale chce se to zamerit na ten vzor, z dalky jsou to bile saty s nejaky malym vzorem. Vzala jsem si je i na pracovni pohovor a vzali mne :) Davala jsem je tady [ GRETKA @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ]
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CMLKA: zkus se tam podivat, treba jsou i na normalni noseni
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DROOPI: no ne sportovni, normalne na noseni...sem totiz po 40 letech zjistila, ze teply leginy jsou na zimu mnohem pohodlnejsi nez dziny :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CMLKA: ja videl nejaky ve sport directu, ale nevim jak moc byly sportovni nebo zda byly i na normalni noseni
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    helejte, poradite mi, kde si kupujete pekny teply leginy? Nemysli Lidl a ty uplne obycejny jednobarevny. Docela se mi libej v Calzedonii, jeste nekde? dik
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Jak jiného? Je to málo něžné či co? :-D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Teď jsem si objednala tuhle látku a jsem moooc zvědavá, co z toho vlastně vymyslím :-D
    Spoonflower
    https://www.spoonflower.com/en/fabric/5713486
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Já tě ale chápu. Někdy mám dojem, že si děsně líbí nějaký hadr a že ho budu nosit ven a do práce, a pak si to nikdy nevezmu, protože se to nikdy nehodí :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: já třeba nemám divoce barevná patery, ale v současnosti tyhle jedny. Zbytej mám černé, tmavomodré, šedé...
    Jsou lidi, co unosí právě patery bez problémů, každý den mají v práci jiné.
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    KAJINA: Minimalism foreva! Pecka!
    Na ledvinku číhám delší dobu, ale koukám, že už ji tu chce více lidí. Tak na jaře uvidím, abychom se nepotkávaly (holky) ve stejnokroji :)

    DEB: Kowabunga! Haha
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: Jsem si teď objednala infantilní kočičkové triko (to, co nad ním tak ostentativně zvrací Deb) a myslím, že si ho vezmu na sebe určitě aspoň dvakrát. Nebo jednou :-)
    Ale tyhle šaty s kočičkama bych nosila určitě.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: jo. Do města (na poštu, do obchodu, k zákazníkovi) a pracuju doma a i tam chodím často v šatech. S neutrálními doplňky do je prostě vzor, o nic horší než třeba kytičky.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    CMLKA: sem si trochu pridala, na prahu 40tky je asi presnejsi. Diky za upozorneni.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BLONDYNKA: samozrejme, Kajina nevi, co znamena "na sklonku"
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    jeden omluvnej miniobrázek za kecy, šaty s kočkama. Zatím doma.

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Njn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam