• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEB: Ty o tom víš, hodně, viď. Nikomu nic nenutíš, jen lehce upozorníš tamhle elegantní dámu na odrosty, tamhle poradíš jiné, aby vyhodila kabelku, ondy zas plácáš mimózní nesmysly o tom, jak vypadá indigo. Při tom všem oděná do krátkých džínů a furt stejné bundy. Ale co chtít od člověka, pro kterého vrcholem života je možnost koupit si čokoládovou tyčinku :-D
    DEB
    DEB --- ---
    QWITI: k smichu je obecne jeji snaha kazdemu nutit jeji nazor
    QWITI
    QWITI --- ---
    DEB: tomuto jsem se chtěla vyhnout, to, že to nám nepřijde jako fashion heaven, ješte nemá být přeloženo jako k smíchu, jen že nemá absolutně smysl v tomhle se přít..a moc nechápu proč to vzniklo
    kopu za tým minimal, ale tohle fakt asi nikdy nepochopím
    narážky na starou brécu už tím tuplem ne, tohle nemá s věkem imho nic společného
    DEB
    DEB --- ---
    QWITI: nejvic se mi libi ten kontrast jak je Kajina krasne minimalisticka a jednoducha a blondynka k smichu
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Až si je vezmu příště
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZLOKOCKA: jj ty jsem prave videla i treba jakoze dziny, nebo ted ty s kozenym efektem, to mi prijde celkem good...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: ne, ten by řekl "máš ty tučňáky všude?"
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AIJA: That´s what Droopi would say...
    AIJA
    AIJA --- ---
    MAR_TINA:
    Jsou krásný, ukaž je celý, prosím...
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    CMLKA: Calzedonia dela takovy pevny a tlusty, docela i vydrzej.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Ja jsem jedny tlusty leginy koupila bratru pred sesti lety u Vietnamcu, nosim je intenzivne, stale drzi :D. A druhy mam ze Zootu - Vero Moda.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Pokud jde o ty výrobky z kůže, tak doporučuji k nahlédnutí web pana Krojzla, který se prezentuje také ve svém vlákně na Chronomagu pod nickem zrno. Co si tak pamatuju, začínal s koženými řemínky na hodinky, pásky a dalším příslušenstvím. Dnes už šije i boty, byť tedy za tomu odpovídající cenu.

    A Šímu tu asi představovat nemusím, že?

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: jo, stávám se klimakterickým diblíkem :D
    A můžu si dovolit se oblíkat jak chci, nemám žádný nařízený ani teoretický profesní dresscode
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VERU_HUS: Diky, ale to je taky desne sportovni a navic nejsou zimni...kdybych chtela takovyhle leginy jeste, sla bych do youngprimitive, ale chci fakt teply...
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    CMLKA: Bioga.)
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    Do prace

    GRETKA
    GRETKA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: RUZOVYKOLOUSEK: mam letni kosilove saty s nanuky, a mam je fakt rada. Nevim zda ti prijdou dostatecne infantilni, me celkem jo :D, ale chce se to zamerit na ten vzor, z dalky jsou to bile saty s nejaky malym vzorem. Vzala jsem si je i na pracovni pohovor a vzali mne :) Davala jsem je tady [ GRETKA @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ]
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CMLKA: zkus se tam podivat, treba jsou i na normalni noseni
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DROOPI: no ne sportovni, normalne na noseni...sem totiz po 40 letech zjistila, ze teply leginy jsou na zimu mnohem pohodlnejsi nez dziny :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CMLKA: ja videl nejaky ve sport directu, ale nevim jak moc byly sportovni nebo zda byly i na normalni noseni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam