• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEB: Neprojikuj si do mne své potíže, to děláš pořád a je to velká chyba. Jednak do rozčilení mám velmi daleko, na světě je plno lidí lepšího a většího protivnického kalibru, než jedna malá holka, jednak argumentuji tím, co na danou situaci přiléhá, to je prostě profesní deformace a jsem s tím spokojená, no a jednak neřeším věci cukrem. Spíš bičem.
    Tak utíkej něco užitečného dělat, ať si vyděláš na svou dávku tyčinek, šup :-D
    DEB
    DEB --- ---
    BLONDYNKA: me tak bavi jak ty se hned rozcilujes a snazis se argumentovat naprosto cimkoliv, zkus TimTam mozna ti zvednou nizkou hladinu cukru a budes v pohode:))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DEB: Ty o tom víš, hodně, viď. Nikomu nic nenutíš, jen lehce upozorníš tamhle elegantní dámu na odrosty, tamhle poradíš jiné, aby vyhodila kabelku, ondy zas plácáš mimózní nesmysly o tom, jak vypadá indigo. Při tom všem oděná do krátkých džínů a furt stejné bundy. Ale co chtít od člověka, pro kterého vrcholem života je možnost koupit si čokoládovou tyčinku :-D
    DEB
    DEB --- ---
    QWITI: k smichu je obecne jeji snaha kazdemu nutit jeji nazor
    QWITI
    QWITI --- ---
    DEB: tomuto jsem se chtěla vyhnout, to, že to nám nepřijde jako fashion heaven, ješte nemá být přeloženo jako k smíchu, jen že nemá absolutně smysl v tomhle se přít..a moc nechápu proč to vzniklo
    kopu za tým minimal, ale tohle fakt asi nikdy nepochopím
    narážky na starou brécu už tím tuplem ne, tohle nemá s věkem imho nic společného
    DEB
    DEB --- ---
    QWITI: nejvic se mi libi ten kontrast jak je Kajina krasne minimalisticka a jednoducha a blondynka k smichu
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Až si je vezmu příště
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZLOKOCKA: jj ty jsem prave videla i treba jakoze dziny, nebo ted ty s kozenym efektem, to mi prijde celkem good...
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: ne, ten by řekl "máš ty tučňáky všude?"
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    AIJA: That´s what Droopi would say...
    AIJA
    AIJA --- ---
    MAR_TINA:
    Jsou krásný, ukaž je celý, prosím...
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    CMLKA: Calzedonia dela takovy pevny a tlusty, docela i vydrzej.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Ja jsem jedny tlusty leginy koupila bratru pred sesti lety u Vietnamcu, nosim je intenzivne, stale drzi :D. A druhy mam ze Zootu - Vero Moda.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Pokud jde o ty výrobky z kůže, tak doporučuji k nahlédnutí web pana Krojzla, který se prezentuje také ve svém vlákně na Chronomagu pod nickem zrno. Co si tak pamatuju, začínal s koženými řemínky na hodinky, pásky a dalším příslušenstvím. Dnes už šije i boty, byť tedy za tomu odpovídající cenu.

    A Šímu tu asi představovat nemusím, že?

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: jo, stávám se klimakterickým diblíkem :D
    A můžu si dovolit se oblíkat jak chci, nemám žádný nařízený ani teoretický profesní dresscode
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    VERU_HUS: Diky, ale to je taky desne sportovni a navic nejsou zimni...kdybych chtela takovyhle leginy jeste, sla bych do youngprimitive, ale chci fakt teply...
    VERU_HUS
    VERU_HUS --- ---
    CMLKA: Bioga.)
    ASTRING
    ASTRING --- ---
    Do prace

    GRETKA
    GRETKA --- ---
    RUZOVYKOLOUSEK: RUZOVYKOLOUSEK: mam letni kosilove saty s nanuky, a mam je fakt rada. Nevim zda ti prijdou dostatecne infantilni, me celkem jo :D, ale chce se to zamerit na ten vzor, z dalky jsou to bile saty s nejaky malym vzorem. Vzala jsem si je i na pracovni pohovor a vzali mne :) Davala jsem je tady [ GRETKA @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam