• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    MADIETTA: nechci too, rejt, ale na ples se chodi v dlouhych satech ne..? proc koktejlky?)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MADIETTA: sekne ti to, nikdy bych si netipla, že takový druh šatů bude vypadat tak pěkně, a ty botky k tomu!
    SALO
    SALO --- ---
    MADIETTA: a ked ta to tam prestane bavit, tak sa proste postavis k oknu a splynies s prostredim.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Moc ti to slusi!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na ples coby Matka Imatrikulanta.

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Když jsem takovou sukni před časem prodavala ( vlna bezvadný stav ) nechtěl ji nikdo ani za odnos
    Evidentně jsem měla ještě chvíli s likvidací počkat.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAKE_UP: Tak jako maji ji vedle v Momentu za 60,-, ale petikilo pro prazaky (brnaky) asi dopri.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: u sekáče?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Petikilo je posh cena. Kazdy den se dovim neco noveho.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GENEVIEVE: přišlo by mi to v pohodě za nějaký fakt dobrý hadr, ale takový jsem tam ještě nepotkala. Bohužel mi právě přišli, že to jsou nic moc věci za posh ceny.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BLONDYNKA: sukně v dobrém stavu za pětikilo mi přijde v pohodě :-) plus vlněnou sukni za tuhle cenu jsem ještě neviděla :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GENEVIEVE: Ještě nikdy se mi tam nestalo, že bych měla chuť za něco dát ty šílené prachy, co za to chtějí :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    AIJA: je skvělá. Mám ji z Retro komnaty v Brně, pravá 100% vlna. Celkově z toho obchodu mám tři sukně a všechny jsou boží :-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    GENEVIEVE:
    Jéééžíííš, tu bych někde možná ještě našla ve sklepě. Ale asi ji nedopnu:-)
    Jo, a měla jsem dyftýnovou!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    dneska trochu retro sukně :)

    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    SIEMENZ: ten ruksak ti to trochu kazi more... :)
    N_I
    N_I --- ---
    SIEMENZ: vubec;)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    Řikal někdo barvy...? :)

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ILLUZE: tak mě feedback zajímá a často i baví, podumám nad ním, někdy usoudím, že na tom něco bude, jindy jsem si zase jednoduše jistá, že jsem si vybrala správně a takhle se mi to líbí.
    DEB
    DEB --- ---
    KAIAFOX: to by bylo krasny
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MADIETTA: Ověřeno...
    Kdo v tobě bude chtít vidět selku, můžeš mít na sobě sebeluxusnější strohou róbu, prostě tam tu selku najde.

    Kdo bude na mne hledat pokus o diblíka nebo obstarožní štětku, najde to tam.

    Jenže věk je v tomhle prostě příjemně osvobozující... prostě je to jen o pohledu a přístupu k sobě samé/mu. Najednou ti jsou podobné komentáře u paty.

    Jen je zajímavé ta léta sledovat, jak ty nejvyhraněnější komentáře a mínusy přichází od lidí, kteří mají trabl s důvěrou v sebe samé.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MORGAIN: Nechala jsem si vyrobit triko s Tardis a pár Doktory. :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    BLONDYNKA: Na dlouhý seznam svých vzhledových prohřešků již hledím s klidem zenového mistra. Trochu mi přitom cuká voko, ale to dám. :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam