• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GIO: absolvovala jsem za poslední tři roky tri maturitní plesy a matky prostě dlouhý nenosej, jen studentky.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GIO: věř mi, že bych si byla dlouhé klidně vzala, já jsem velký fanda správného dress codu, ale opravdu bych na těch balkonech mezi ostatními rodiči byla jak pěst na oko, nejčastější odění žen byly nějaké letní šaty, případně neforemná sukně a pomačkané sáčko. Kdybych šla tancovat, tak si dlouhé vezmu, ale my tam fakt byli jen na tu imatrikulaci prváků a po nástupu maturantů jsme odcházeli.
    GIO
    GIO --- ---
    MADIETTA: a to je smutne,) slusi ti to, o tom nepolemizuji.

    ale tak ja se nedivim, kdyz i na oficialitu na hrade, kde maji vyslovny dresscode black tie, vleze osmdesat procent lidi v modrem obleku a damy v satech v lepsim pripade po kolena, tak se vlastne nedivim nicemu, jen se s tim nejak tezko smiruji)
    GIO
    GIO --- ---
    VALENTINA: tak delam trochu v oboru, a ples je ples proste))
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    taky z večírku...vohoz teda není moc vidět, byla to monster party, malůvka na ksichtu už se trochu smázla:)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VALENTINA: ano, byla jsem výrazně overdressed.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GIO: na ples do Lucerny, když jsi matka imatrikulanta? já tam viděla často i lidi v džínách.
    GIO
    GIO --- ---
    MADIETTA: nechci too, rejt, ale na ples se chodi v dlouhych satech ne..? proc koktejlky?)
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    večírek :)

    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    DEB: černá samba
    DEB
    DEB --- ---
    RADUZZKA: ty samby jsou cerny nebo zeleny?
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    V neděli na pohodu,
    ale s kalhotama jsem pořád nenašla 100% kombo.



    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MADIETTA: sekne ti to, nikdy bych si netipla, že takový druh šatů bude vypadat tak pěkně, a ty botky k tomu!
    SALO
    SALO --- ---
    MADIETTA: a ked ta to tam prestane bavit, tak sa proste postavis k oknu a splynies s prostredim.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOODYCAT: děkuju! odrosty jsem dobarvila! :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MADIETTA: Moc ti to slusi!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na ples coby Matka Imatrikulanta.

    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Když jsem takovou sukni před časem prodavala ( vlna bezvadný stav ) nechtěl ji nikdo ani za odnos
    Evidentně jsem měla ještě chvíli s likvidací počkat.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    JAKE_UP: Tak jako maji ji vedle v Momentu za 60,-, ale petikilo pro prazaky (brnaky) asi dopri.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: u sekáče?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Petikilo je posh cena. Kazdy den se dovim neco noveho.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GENEVIEVE: přišlo by mi to v pohodě za nějaký fakt dobrý hadr, ale takový jsem tam ještě nepotkala. Bohužel mi právě přišli, že to jsou nic moc věci za posh ceny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam