• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AIJA
    AIJA --- ---
    ANNAWA:
    Ty holky jo;-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    AIJA: ale nemusí to byt průser, ty holky maj vesměs krásný šaty
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GIO: absolvovala jsem za poslední tři roky tri maturitní plesy a matky prostě dlouhý nenosej, jen studentky.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BLONDYNKA: v pohodě, nijak mě to žíly netrhá :-) (a boty jsou teda papuče, nesmím klapat a máme v muzeu zimu) :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GENEVIEVE: Věřím ti to, vzhledově mi to ale nějak vůbec na teď nesedí, s tričkem, s botami, s ničím. Sorry.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BLONDYNKA: ona je ta sukně docela teplá :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    GENEVIEVE: V srpnu by to bylo OK. Teď teda úplně nevím...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    dneska do práce a na vánoční večírek :)

    GIO
    GIO --- ---
    AIJA: nechci to videt, dekuju,))
    AIJA
    AIJA --- ---
    GIO:
    Tyhle "mládežnický" plesy jsou prakticky vždycky průser. A hlavně to przní rodiče, kteří tam jako vlastně nejsou...jen se přili podívat odněkud z balkonu:-)
    Stačí si projet fotky někde na rajčeti:-)
    GIO
    GIO --- ---
    HANELA: tak pripustne, ono zalezi, co je na takovych akcich za "obvykly nebo predepsany dresscode". u slova ples to proste evokuje dresscode (polopaticky receno) dlouhe saty a kdo leze (jinam) na ples v koktejlkach, neni v obraze, slusne receno.
    to nemyslim na madiettu a tento konkretni ples, byo mi to vysvetleno a rozumim tomu, ale v obecne rovine to proste vnimam takto.
    HANELA
    HANELA --- ---
    Na stejném plese jako byla reply MADIETTA:, byla i rodina mých známých. Hujerovic ženy byly všechny v dlouhých a když jsme o tom mluvily, neříkaly, že by se cítily špatně. Ale neznamená to prece, že krátké nejsou přípustné :-) V džínách bych tam nikoho nepustila, ale jinak je to na výběru.
    GIO
    GIO --- ---
    MART1NKA: jeste nesem ve veku, abych to zazila, no.) diky za vhled.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GIO: mama je riaditelka strednej a chodi otvarat plesy v malych cernych so sakom. myslim, ze to je tak akurat. matky mavaju normalne koktejlky a dcery velku vecernu. nepride mi to mimo. tieto maturitaky/stuzkovaky ci ako to volate nespadaju imho pod klasicky ples pre dospelych.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GIO: tak já už jsem z firemního dresscodu tak vycvičená, že džíny jsem měla naposledy tak před rokem:)
    GIO
    GIO --- ---
    VALENTINA: nojo ale povolis jednou... a pak ten dresscode nerespektuje nikdo nikde, vcera jsem byla ve skyboxu O2 Areny a smart casual, ktery stal na pozvance, tam nemel snad nikdo!(krome me samozrejme,)))
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    GIO: já si myslím, že chodím overdressed každý den, přesto bych nebyla tak příkrá. Zrovna do té Lucerny je fajn, když přijdou v dlouhých ty maturantky, matkám bych to odpustila.
    GIO
    GIO --- ---
    VALENTINA: k tomuhle si taky dovolim jednu rejpavou poznamku, prestoze te chapu.. do opery taky lezou lidi v dzinach. ja bych je hned u vchodu vykopla, jestli mi rozumis.
    GIO
    GIO --- ---
    (ale jak rika s nadsazkou muj muz - ja chodim overdressed i do skolky , holt se neoblikam podle pocasi))
    GIO
    GIO --- ---
    MADIETTA: ja ti rozumim, bylo to mineno jako povzdech, ze ta situace je u nas fakt plosne tristni..coz jen potvrzuje tvoje zkusenost.. ja jsem drzka a radsi jdu vyrazne overdressed oproti mase pokud to situace zada, at se klidne okoli udavi chlebickama, ale rozumim i tvemu postoji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam